Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés
Van két barátom, akiket évek óta ismerek, netes kapcsolat,sosem taliztunk még.Egész nyáron fel sem jöttek msnre, nem tudom mi van velük. A barátnőm együtt járt egy pasival, akivel én is beszéltem már msnen.Ezt a pasit bejelöltem facebookon, írtam neki, hogy szokott-e beszélni a barátnőmmel és hogy tudja-e mi van velük.?! Nem válaszolt. Az üzenőfalára kiírtam, hogy: "Köszi...:S" Erre sem reagált. Miért? Miért nem válaszol? A levélbe odaírtam, hogy légyszi válaszoljon. De semmi. Sztem tartja a barétnőmmel a kapcsolatot, szoktak beszélni, de már nincsenek együtt. De az is lehet, hogy nem beszélnek vagy haragban vannak. Nem tudom. Ha haragszik a nőre és már lezárta a kapcsolatukat, azt megértem, de nekem ehhez semmi közöm és nem értem miért nem lehet visszarni egy mondatot? Tök kedves volt velem msnen, jókat dumáltunk.
2010. aug. 18. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet h nyaralnak és nem jutnak netközelbe...
2010. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az volt a kérdésem, hogy a pasi miért nem válaszol nekem facebookon.

Egyébként nem nyaralnak.

2010. aug. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!