Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem? (kicsit hosszabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem? (kicsit hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Miért lett ennyire nagy divat a k.rvulás és a r.banckodás a tizenéves lányok között?Már tényleg nincs olyan lány, aki őszinte és normális lenne, vagy csak én nem találom őket?Esetleg én vagyok ennyire hülye, hogy ilyen lányt keresek?Bár nem tartom valószínűnek, hogy értelmes, normális választ fogok kapni, azért reménykedem benne.Várom a válaszokat.17 éves fiú voltam.
2010. aug. 18. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sosem ribanckodtam! Minden csak neveltetés kérdése, én is el tudok csodálkozni mikor a 11-12 éves csajok részegen fetrengenek, színesett ásítva, meg bűzlik a sok cigitől, ill. már csoportosban nyomják:S pff. írtó gáz. De hidd el vannak még 'normális'csajok, nem sokat, de ismerek azért, szóval ne add fel! Hátha találsz majd egy olyan lányt, akinek az értékrendje egyezik a tieddel!;)
2010. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem ribanckodtam sosem, egyetértek az előttem szólóval, hogy neveltetés kérdése, de társaságé is. Én is néha meglepődöm, hogy nálam fiatalabb lány ( pedig én is fiatal vagyok), úgy öltözik, mint valami prosti... :S


L/16

2010. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!