Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik nekem. Néha úgy érzem én is tetszem neki, de máskor viszont mintha észre sem venne.

Honnan lehet azt tudni, hogy van esélyem nála? Vannak ilyen női praktikák amiből le lehet szűrni? Ha tetszem valakinek, akkor az hogyan viselkedik a jelenlétemben? Nem tudom mit tegyek, hogy úgy érdekeljem mint nő...


2010. aug. 18. 17:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És ha az utolsó napon nagy szemekkel megkérdezném tőle, hogy "Már nem is fogunk többször találkozni?" Ez nagyon túlzás egy nőtől? Erre milyen válaszokra számíthatok?
2010. aug. 18. 17:56
 12/15 xXxOoOxXx válasza:
Szerintem nem az, ha van hozzá bátorságod.:) Ha ő tényleg ilyen szégyenlős típus, akkor szerintem neked kell kezdeményezned.
2010. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az simán mehet, de utána ne erősködj. micsoda ötlet :)
2010. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De ha megkérdezem akkor arra mit mondhat:

Ha belemegy, és tetszik neki az ötlet akkor okés lenne minden :D

De ha nem, akkor erre hogyan tud reagálni? Mert pl ha tőlem kérdezné egy olyan valaki akit annyira mondjuk nem kedvelek, akkor én sem tudom mit mondanék rá. Hogyan utasítanám vissza, hogy észrevegye nem érdekel.


Na de remélem a második variáció nem fog bekövetkezni ... -_-"

2010. aug. 18. 19:46
 15/15 anonim válasza:
akkor tedd fel viccesen a kérdést mintha csak túloznál de lássa rajtad h komolyan érdekel a válasz és akk csak nevet rajta ha esetleg a válasza nem a számodra megfelelő volt. ;)
2010. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!