Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik nekem. Néha úgy érzem én is tetszem neki, de máskor viszont mintha észre sem venne.

Honnan lehet azt tudni, hogy van esélyem nála? Vannak ilyen női praktikák amiből le lehet szűrni? Ha tetszem valakinek, akkor az hogyan viselkedik a jelenlétemben? Nem tudom mit tegyek, hogy úgy érdekeljem mint nő...


2010. aug. 18. 17:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
:D ez vicces mert én is szoktam ezt érezni és én akkor a férfiakat nem értem. de van h akarattal nem figyelek valakire ekkor azt várom h ő kezdeményezzen.;)
2010. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 xXxOoOxXx válasza:

Ha tényleg érdekled, akkor megpróbál mindig a közeledben lenni. Elpirul, vagy elfordítja a fejét, ha rád néz.

De ez persze nem mindenkire igaz, mivel nem vagyunk egyformák. Vannak akik rámenősebbek, és a lényegre törnek.:) De vannak olyanok is, akik nem mernek kezdeményezni.

Szerintem ne "praktikázz". Add önmagad és kész. Ha tetszel neki, akkor olyannak szeressen, amilyen vagy.;) Sok sikert:)

2010. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy közös ismerősön keresztül.
2010. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen lenne ha véletlenül találkoznánk, mert egy tanfolyamra járunk együtt. Mellettem ül első naptól kezdve, néha rám-rám pillant, ha poénkodik néha nekem mondja (én nevetek rajta). Ha van előtte egy kis idő, akkor beszélünk pár szót, de aztán odajönnek mások és akkor már többen vagyunk, az úgy nem olyan...Igazán kettesben nem sokat beszélgettünk, mindig többen vagyunk. Kedves, udvarias, előzékeny, gyakran ismételgeti a nevem ha megszólít vagy köszön. Néha csak rámnéz és mosolyog. Ezek jelek is lehetnének, de félek bebeszélem magamnak...
2010. aug. 18. 17:26
 5/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul én annyira zavarban vagyok ha ő ott van, hogy néha lerázós lehetek kívülről. Nem bunkóskodom vagy ilyesmi, csak nem vagyok olyan kedves, tőmondatokban válaszolok és hasonlók. De nem azért csinálom mert utálnám vagy ilyesmi, hanem mert iszonyúan tetszik, és nagyon izgulok a jelenlétében :S
2010. aug. 18. 17:29
 6/15 anonim válasza:
Pedig ha kettesben beszélgetnétek nagyobb esélyed lenne. Tőrekedj azza h sikerüljön nyugodt helyen beszélgetnetek ;) Meg jobban megismegnétek egymást am nem árt egy kapcsolatban :D
2010. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy jövőhéten vége a tanfolyamnak, szóval utána már nem találkozunk... Mit tehetnék, hogy utána is találkozzak vele? Tudom meg kellene kérdeznem, hogy lenne-e kedve találkozni négyszemközt egyszer, de félek hogy egy nyomulós p*csának fog tartani...
2010. aug. 18. 17:37
 8/15 anonim ***** válasza:
ha rádnéz kitágul a pupillája, meg ha társaságban többen ebszélgettek egy idő után( állítólag) a férfiak afelé a nő felé fordítják a lábfejüket aki bejön nekik..ezt egyszer tanultuk de lehet h hülyeség, mindig elfelejtem megfigyelni :) Szerintem ne híd el sehova, mosolyogj rá nevess a viccein( de ne erőltetetten, érintsd meg a karját, kérd meg h segítsen vmiben. Ha bejössz neki akkor ott marad később is, mint h lejárt a segítés ideje
2010. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szerintem nagyon is tetszel neki,csak a fiú kissé szégyenlős

ezért is poénkodik.Tapasztalatból beszélek,mert én is ilyen

voltam fiatal koromban.

Üdv.40F

2010. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg szégyenlős, mert olyan csöndes visszafogott pasiról van szó. A pupillás meg lábfejes dolgot már hallottam én is, de annyira nem akarom megbámulni a szemeit :D


Köszönöm a válaszokat

2010. aug. 18. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!