Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs olyan férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs olyan férfi?

Figyelt kérdés

Tegnap egy fiú ismerősöm azt mondta h nincs olyan férfi aki ne csalná meg a barátnőjét. Hiába szereti, kell a változatosság. Mindenki csinálja, csak aki jól csinálja, sosem bukik le.

Igaz ez? Tényleg csak ilyen férfiak vannak. Én még hiszem h vannak tisztességes férfiak is, akiknek van lelkiismerete és nem tennének ilyet. Én lennék a naiv?


2010. aug. 18. 14:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

14:51

gratulálok.szexibb volt,mint a bnőm és át is futott az agyamon..nagy ösztönlény fiú(férfi nem vagy)akinek az életet a farka irányítja..

nem dicsekednék magammal a helyedben..


amúgy lehet,hogy van olyan férfi aki nem teszi meg,de az összes meg akarja,mert buta ösztönlények:) annyira ösztönösek,hogy már nagyjából az állatoknál is rosszabbak.

2010. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ÉN soha nem csalnám meg a bnőmet..Utána nem tudnék még a szemébe se nézni,nemhogy még eltitkolni...
2010. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan dolog mint megtalálni az igazit, csak ez az ellentétes (inverz) folyamat.


Erre a kérdésre valószínűségszámíti ismeretekkel lehet válaszolni:


Az, hogy a férfi megcsal, egy esemény. Megtörténik vagy nem.

A bekövetkeztének valószínűsége a férfi jellemének és a körülmények (az őt körülvevő egyéb nők, tudatmódosító szerek :D stb...) függvénye.

Az, hogy meg tud téged csalni, gondolom nem kétséges. Ebből az utóbbiból következik, hogy "nem lehetetlen esemény" (ez a helyes kifejezés) hogy megcsaljon. Tehát bekövetkezhet.

Mivel Negatív valószínűség nincs és valamiért elkezdett járni veled (azaz változtatott eddigi életén) ezért lehetséges hogy az új (veled töltött) életén is egyszer csak változtatni akar. Ekkor megcsalhat. Hogy mikor és miért, az lényegében lehetetlen megjósolni, kivédeni (nem determinisztikus - szakszó :) ) és csak csökkentheted a valószínűségét azzal, hogy szerető pár leszel és megadod neki amire szüksége van. De ha nem fejezi ki mire van szüksége, te meg nem vagy gondolatolvasó, akkor igénye lesz valamire amit nem kap meg tőled, és ha a mérleg átbillen a "jobban megéri megcsalni mint szenvedni" oldalra akkor meg fog történni.


Lehet hogy egész életen át nem következik be, de képes rá és oka, igénye lehet rá.

2010. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja, 14:57-esként még annyit tennék hozzá - most emberi nyelven fogalmazva - hogy én is úgy vagyok vele mint sok hozzászóló előttem, hogy "sosem csalnám meg a barátnőm". Ezt érzem és hiszem. Ez gyönyörű dolog, de nem vagyok naív. Az ember hite és érzései változhatnak. Bízok benne egymás iránt sosem fog romlani a kapcsolat kettőnk között és örökké boldogak leszünk együtt, de ha kinyitja az ember a szemét, akkor látja, hogy a gyakoribb eset nem ez. Senkit sem érhet meglepetéskén ha a hűségesnek tartott kedves mégis másképp dönt. Nem vagyunk mélytengeri rákok amik életük végéig együtt maradnak a párjukkal minden körülmény esetén. Az emberi természet szabadabb, mivel - sajnos vagy szerencsére - mindig van másik.
2010. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Egy még biztosan van.

De ha ma hazamegyek, és megint mákostészta lesz vacsorára, akkor holnap már egy sem lesz.

2010. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
XD
2010. aug. 18. 15:16
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
14:51 csak azt írta, hogy az a másik nő szexibb volt, mint a barátnője, de soha nem csalná meg. Szerintem ebben semmi rossz nincs, ami írt. Mivel van szeme, meg tudja állapítani, hogy melyik lány a szexibb. Ettől függetlenül azt mondja, hogy nem csalta meg a párját, tehát nem a farka vezérelte és ez dicséretes, mert sok másik pasi megtette volna a helyében.
2010. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát többnyire a kepcsolat elején szokott ien lenni ,hogy megcsalják egymást de ha jó a kapcsolat nemforúl elő később ien de akár az elején se már.
2010. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én soha nem csaltam meg eggyeteln barátnőmet se és sose fogom, és nem kell midnenféle erkölcsi, meg érzelmi okra gondolni..., simán nincs energiám több nőre, lelkileg meg főleg már egy nő is kikésziti az embert nem hogy több :DDD
2010. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz: tehát akkor ha valami változás történne veled és hirtelen energikusabbá válnál, képesnek éreznéd magad akár két nőt kielégíteni, akkor más realitássá válna a megcsalás? :D
2010. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!