Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs olyan férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs olyan férfi?

Figyelt kérdés

Tegnap egy fiú ismerősöm azt mondta h nincs olyan férfi aki ne csalná meg a barátnőjét. Hiába szereti, kell a változatosság. Mindenki csinálja, csak aki jól csinálja, sosem bukik le.

Igaz ez? Tényleg csak ilyen férfiak vannak. Én még hiszem h vannak tisztességes férfiak is, akiknek van lelkiismerete és nem tennének ilyet. Én lennék a naiv?


2010. aug. 18. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kettő ilyet biztosan tudok. Az egyik az édesapám, a másik a kedvesem.:)
2010. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mármint aki tisztességes és nem csalja meg a társát. Első voltam, de valahogy félreérthető lett.
2010. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Elárulom hogy vannak akik nem csalják meg a barátnőjüket, de ezek iszonyat ritkák.
2010. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én még sosem csalnám meg a barátnőm. Ez tuti.

Egyébként meg sok férfi ugyanezt gondolja a nőkről, hogy mind megcsalja a pasiját. Ezt azok találták ki, akik már csaltak meg, vagy épp lettek megcsalva. Ezzel elodázva a problémát.

2010. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is legalább kettőről tudok. Az édesapám és a bátyám.
2010. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Harrr ***** válasza:

Nem vagy naiv, én nem tenném meg ezt a barátnőmmel/feleségemmel. Mindegyik barátom ugyan így gondolkodik...


A te kedves fiú ismerősöd magából indul ki, egy igazi jellembajnok lehet. Gratulálok neki.

2010. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az a "még" meg mit keres ott a válaszom elején? :P
2010. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem h mit akartál. Én is 100% megbízok a barátomban. És édes apám is tisztességes férfi. Ezért is mondtam h én hiszem h vannak olyan férfiak akik nem csalják meg a kedvesüket. :-)
2010. aug. 18. 14:50
 9/20 anonim ***** válasza:

Soha soha soha nem csalnám meg a páromat. Pedig már volt aki tett ajánlatot és szexibb volt mint a kedvesem, át is futott az agyamon ,hogy mi lenne ha? úgyse tudná meg de én Őt szeretem ezért nem tettem meg. És nem is fogom. :)

A kérdésedre a válasz: van

2010. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan pasik, akik nem csalnák meg a barátnőjüket, úgy, ahogy vannak olyan nők is(nem egy és nem kettő), akik megcsalják a barátjukat. L/19
2010. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!