Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is előfordul ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Nekem mindig addig kell egy fiú, míg meg nem szerzem. Van, hogy hónapokig képes vagyok érte harcolni, de amikor ott tartanánk, hogy járunk, már nem kell...


A másik eset: olyan tetszik, akinél esélyem sincs és olyannak tetszek, aki vagy foglalt vagy nekem nem tetszik.


2010. aug. 18. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen az élet.
2010. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tüzifa válasza:
Nem, de még előfordulhat.
2010. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mint te, kedved kérdező.

Nem konkrétan az eredmény érdekel, hanem az, hogy teljesíteni tudom-e a kihívást. El tudom-e érni. Amíg kételkedek benne, addig mindent megteszek, hogy elérjem, de amint látszik, hogy menne, képes vagyok rá, már nem érdekel, más kihívást keresek.

2010. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked írták ezt a számot!


http://www.youtube.com/watch?v=nPvm2nOP5sU


Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell.

Neked ez a kereszted, a sorsod, ami hajt.

De ha megkaptad, már nem érdekel

Ott rohad a szemétdombon majd.


16/F

2010. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak hallgasd végig ;)
2010. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!