Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom feltekenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom feltekenynek lenni?

Figyelt kérdés

Parommal(ffi) ket eve elunk egyutt, van egy harom honapos gyerekunk. Van neki egy regi jo lanybaratja, nem is ezzel van a baj.

Mikor osszekoltoztunk egyszer atjott a lany, utana kb masfel evig nem kereste parom tarsasagat. Mostanaba elkezdte ujra keresni paromat, de munkaidőbe hivja, tegnap nem lehetett paromat elerni, mert ok beszelnek(nem ok nelkul hivogattam)... Kiderult a csajrol, hogy ket faszit tart a tuzbe, de mindketto csak akkor keresi, ha epp lyuk kell nekik. Na most hogy ezek nem irnak neki, parom az, akinek mindenkepp be akar számolni ezekrol, a lelki gondjairol, talalkozgatni akar vele, de ugy nem akar jonni, hogy at hozzank. De az mar jo lenne, ha parom a haza ele menne.

Mondtam paromnak is, hogy nem tetszik ez a hirtelen tulzott kozeledese a csajnak, de mondta hogy o haverkent nez ra, ami oke elhiszem, de nem latok bele a csaj fejebe.

Talan kezdek feltekeny lenni igy latatlanba, de bezavart a kis vilagomba ez a csaj.


2021. márc. 4. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen barátnőm. Pasizott rendesen, neha kettővel szinkronban. Mindig épp akkor volt fontos közlendője vagy romlott el valami a lakasban ha épp nem volt pasi a láthatáron. Ilyenkor mindig szex volt a "beszélgetés" végén.

Ne legyél naív, biztos hogy párszor megdugta. Az ilyen nők tudják a módját hogy vegyék el az ember eszét.

A pasid meg vagy nagyon naív vagy hülyének nèz.

Én választás elé állítanàm ahogy velem tették anno. Vagy a barátsàg vagy a kapcsolat.

2021. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
En se vagyok benne biztos, hogy nem volt semmi koztuk korabban. Akar mielott teged megismert. Nyugodtan tekintheted ezt erzelmi megcsalasnak, es kommunikald is fele. A tobbi rajta mulik. Ha komolyan vesz, akkor lezarja, ha nem akkor meg nalad pattog a labda.
2021. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem volna normalis az sem, ha nem a pici gyereket akarna latni azonnal es meg mellesleg egy jarvany is van. Ha a no nem erdekelne, akkor is baromi tapintatlan volna egy otthon rekedt kismama parral.
2021. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Korábbi szexpartner. Ha dugni akar és nincs màs hívja a pasidat.

Tapasztalatból mondom.

2021. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is vannak fiu barataim. Meg is utnem oket,ha ramnyomulnanak. Szamomra tabu a baratsagban a szex. Szoval 100%-ra mondom neked,h nem lesz semmi koztuk.


A ferjed az o baratja. Elotted kellemetlennek erzi magat harmadinak odamenni es kiteregetni a dolgait. Nalunk is igy van: 1-2 baratom zokon veszi,ha a dolgait elmeselem a baratomnak.

2021. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Itt a férjed aki nem játszik tisztán!
2021. márc. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!