Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerintetek mi lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek mi lett hirtelen?

Figyelt kérdés

Van egy (16 éves) fiú akivel már évek óta ismerjük egymást néha beszélgettünk de nem sokat. Pár hónapja felvett msnre és közölte velem, hogy tetszem neki utána meg hogy szerelmes belém.

Nemrég felvett msnre egy (17 éves) fiú akivel csak így msnen keresztül ismerjük egymást és azt mondta pár napja, hogy kedvel. Látott rólam egy képet és azt is mondta, hogy szép vagyok.

Van egy osztálytársam és állítólag szerelmes belém. Vele barátok vagyunk már nagyon régóta. Nem tudom mi történt hirtelen...eddig egy fiú se nézett rám vagy valami...most meg csak úgy jönnek.

Én a normális lányok közé tartozom, szóval nem járok egyikkel se és nem is tervezem :D majd később.

Pedig szerintem nem vagyok szép...lehet h a szemem kicsit jól néz ki, de azon kívül semmi :D

13/L


2010. aug. 17. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát igen,ez így szokott lenni :)

Hát szerintem mérlegeld,hogy melyik srác jön be a legjobban,vagy melyikkel szeretnél járni,és a többinek mond meg,hogy barátságnál nem lesz több.

Én így csinálnám. L/16

2010. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdtek nőni a melleid xD
2010. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van ilyen hogy sokáig egy pasi sincs látószögben, utána meg hirtelen lesz több is és nem győzöd kapkodni a fejed.. :) nincs ebben semmi fura... ilyen az élet, kiszámíthatatlan.. :)


28/L

2010. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te annyira aranyos vagy!!! Mintha magamat hallanám, mikor ennyi idős voltam. Nagyon cuki, amit írtál. Kezdesz nőni, ez teljesen normális:) Örülj, hogy ilyen sok fiúnak tetszel:)
2010. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így szokott ez lenni.. Mondjuk inkább akkor nyomul "mindenki" nagyon, mikor éppen van valakid. :D Amúgy meg hormonok, nyár? xD
2010. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legyen a 17 éves srác meg énis annyi vagyok és pont egy 13éves csajnak csapattam hátha tevagy és ezzel engem választasz... írj msn-en...:D;)
2010. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát én egyenlőre nem szeretnék járni senkivel...:D

21:08 mi a keresztneved?:D

2010. aug. 17. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!