Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Nem értem. :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Nem értem. :S

Figyelt kérdés

Na tehát arról van szó hogy van egy barátnőm aki 15 éves. Én 14 vagyok. Legjobb barátnők is vagyunk. De nem tudom miért, ha beszélget egy fiúval, vagy egy közös barátnőnkell akkor nagyon féltékeny leszek. :S Vagy ha msn-en úgy köszön el a másik barátnőjétől,hogy oda írja "szeretlek", akkor az is bántani szokott,mert nekem nem szokta leírni. :( Mondani szokta,aminek nagyon örülök. :)

Meg mikor nálam alszik,akkor is nagyon szívesen hozzábújok,vagy simogatnám. Mikor még nálam van akkor szokott az ölembe ülni,meg szoktuk egymást ölelni,csak úgy. Mondjuk egymásnak hogy "szeretlek".

És most rettenetesen szomorú vagyok,mert elutazik és egy csomó ideig nem fogom látni. :(


2010. aug. 17. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te lány vagy?
2010. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen...
2010. aug. 17. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Jesszum !! 14-15 évesen ilyen problémáid vannak? Az én gyerekkoromban, ilyenkor inkább az volt a kérdés, hogy melyik fiú nézett rám, melyiknek tetszem és nekem melyik tetszik. Barátnőnél aludni buli, de még anyámnak sem mondom minden este elköszönéskor, hogy szeretlek!

Pasizzál!


29/L

2010. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Talan beleszerettel, vagy csak vonzodsz hozza.

Tinikent normalis dolog a sajat nemedhez is vonzodni, de ezt altalaban kinovik az emberek.

2010. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm.
2010. aug. 17. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Tudod én vagyok előítéletes! És nem akarlak megbántani se! De egy kicsit tényleg úgy tűnik hogy vonzódzs hozzá! Tudod én nem szoktam simogatni meg hozzábújni a barátnőmhöz! pedig lány vagyok!
2010. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

nekem is ugyan ez van:/

csak nem a legjobb barátnőmmel...

2010. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó...hány éves vagy?
2010. aug. 19. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
14..beszélhetünk ha akarod:)
2010. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
beszéljünk. erre a címre írj: nora.11@citromail.hu
2010. aug. 20. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!