Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nem szerelem igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nem szerelem igaz?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel szakítottunk kb 1 éve. Sokszor szokott írni msn-en én meg nem akarok beszélni vele. Volt, hogy invisible-ben léptem fel, hogy ne írjon. Ezektől eltekintve még vonzódtam hozzá, kedveltem. Még néha voltunk kint egy kávéra meg ilyenek.

Azonban amikor lett barátja és már nekem nem írt akkor meg alig vártam, hogy írjon, hogy beszélgessünk egyet. Mindig rossz érzés fogott el, hiányzott.

Miután szakítottak és megint kezdett közeledni hozzám, megint csak kerültem.

Ez a körforgás ment végbe attól függően, hogy volt barátja vagy nem.


2010. aug. 17. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat ......szerintem meg az,ha nem is olyan mint amikor jartatok,de meg ott lappang valami,mert ha varod hogy keressen,ez azt jelenti,hogy nem vagy kozombos,talan kicsit buszke,vagy hogy is fejezzem ki magam,hogy ne sertselek meg??-szereted keretni magad,szereted ha azt latja a lany,hogy nem erdekel teged,holott ez nem igy van.Nem lehetne adni ennek meg egy eselyt,ha nem vagytok kozombosek egymas irant??? :D

Sok sikert az eletben!

24/L

2010. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudd meg, hogy így ahogy mondod teljesen igazad van. Tényleg büszke vagyok és szeretem kéretni magam. De nem akarom, hogy én legyek mindig a B terv. Így is mindig amikor szakít a pillanatnyi barátjával, mindig megkeres. Olyankor jó vagyok én is. Hát igazából ezt a szerepet nem akarom betölteni.

Elutazott 3 hétre nyaralni. Fenn volt a messen de nem írt. Amikor meg hazajött mér írt is, hogy hiányoztam meg minden. Később derült ki, hogy volt egy fiú akivel flörtölgettek. A végén nemtudom mit csinált a fiú de a lány megharagudott és máris írt nekem.

Hogy adjak még esélyt?? Nem tudnék megbízni benne, nagyon szereti, hogy a fiuk bókoljanak meg flörtölgessenek. Amúgyis akkor távkapcsolat kéne legyen, mert melyek egyetemre.

2010. aug. 17. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor nyugi,az egyetemen tuti talalsz majd olyan lanyt,akinek nem csak a "B" terv vagy,es szerintem ezt a lanyt sikerul teljesen elfelejtened.Igy mar tisztabb a kep,hat nekem se tetszene,ha minden elfuseralt kapcsolata utan engem keresne meg az ex-em (mondjuk en mar ferjnel vagyok :))).Szerintem te egy biztos pont vagy szamara,ezert menekulne mindig hozzad,ha valami nem jol sikerul,szerintem jol teszed,ha nem veszed figyelembe,ez nagyon tudja idegesiteni a csajokat (en mar csak tudom :P).De hat meg akkor milyen idseges lesz,ha talalsz magadnak egy gyonyoru lanyt,es o tudomast szerez rola.

En drukkolok neked.

Sok sikert az egyetemen,es az eletben.

Az elozo voltam :)

Szep napot!

2010. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!