Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem 2 hónapja járunk.. msn-en mindig olyan szépeket ír nekem.. =) meg tudom hogy szeret csak személyes üzibe elég ritkán ír ki. =/

Pedig nekem most is kivan hogy x szeretlek.. meg hogy hiányzol.

Neki ma van a szülinapja és csk annyi van neki kiírva hogy köszi mindenkinek(L) Most is írtam neki hogy hiányzol és kijelentkezett. :(

Szerintetek?! Tegnap még olyan szépeket írt. :S


2010. aug. 17. 13:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ebuddyn szokott lenni msn-en.
2010. aug. 17. 13:02
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ilyen apró dolgokon, de gondolom a válaszolók 90%a ezt fogja írni.
2010. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
lehet énis leszedem a kiírást.. tegnap kivolt neki írva hogy szeretlek x...ma meg semmi. :S
2010. aug. 17. 13:02
 4/16 A kérdező kommentje:
nem görcsölök csak picit rosszul esik.
2010. aug. 17. 13:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Most mivan??? A kérdésed: "Lehet hogy nem szeret?" Kicsit később : "tudom hogy szeret" Ha tudod hogy szeret, akkor minek kérdezed olyanoktól akik nem tudhatják? Amúgymeg lehet nem szeret, és kész.
2010. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1. Ebuddyn nem lehet kiírást csinálni, maximum a nevében lehet benne szöveg, mint kiírás

2. Lehet hogy hülyék vagytok, mert neten keresztül nem lehet úgy beszélni, mint élőben.

3. Élőben nem is találkoztok?

2010. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nemtudom mert msn-en mindig olyan szépeket ír.. csak személyes üzibe nem szokott kiírni.

De mind1 felesleges volt feltenni a kérdést. xD

2010. aug. 17. 13:04
 8/16 A kérdező kommentje:

de lehet ebuddn kiírást csinálni! xD

persze hogy szoktunk élőbe találkozni.. csak most nem tudtam lemenni :S

2010. aug. 17. 13:05
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagyon gyerekek lehettek még.

Ebben a korban a szerelmek igazán nem is szerelmek

2010. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szemmélyes üzi az az amit csak te olvasol?

Ott minek "irna ki"?

A csak neked szóló üzenetbe miért írna azt hogy szeretlek xy?Bőven elég az hogy szeretlek

2010. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!