Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nem vágom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem vágom.

Figyelt kérdés

Srácok volt már olyan nálatok,hogy a lányok közül sokan nem birtak benneteket,mert csak szimplán barátságosan viselkedtetek?Tudom furcsán hangzik,de sok lány azért nem kedvel mert önamagamat adom....de forditva is sok lány ezért szeret...(pl...nem jétszom az idiótát,sok hobbym van és ez sem tetszik egyeseknek,és megjegyzem magamnak nem nézek le senkit és mégis sznobnak neveznek,pedig a haverjaim tudják h ez nemigaz)

Lányok ti lenéztek ezért valakit?

18/F


2010. aug. 17. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Soha senkit nem néztem le semmiért. Én mindig önmagamat adom, sose játszom meg magamat. Nem bírom az olyan embereket, akik megjátsszák magukat, és másnak akarnak látszani.Közben nincs igazi "lényük".

Az a sznob, aki ilyeneket mondd! Ne foglalkozz azzal, ők irigyek, és nincs egyéniségük ennyi.

2010. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és lány vagyok.
2010. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó tudni,h még vannak ijenek :D mint te
2010. aug. 17. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Amúgy épp múltkor beszélgettünk a barátommal(ő is ilyen mint te, hogy magát adja minden helyzetben nem akar másnak látszani) Na a lényeg az,hogy sajnos nagyon sok ilyen ember van.Vigyázni kell az emberekkel... Épp a múltkor beszélgettünk vele erről, hogy mondtam neki, hogy biztos mindenki szeret a faluban, mert magad adod. De mondta is, hogy ez nem igaz, mert biztos van olyan aki nem, csak megjátssza...Persze az igazi barátokra ez nem vonatkozik, de lehet van olyan aki azt mutatja, hogy az, közben meg kibeszél, vagy igazából nem is az. Az ilyet is utálom. Legyél mindig önmagad és ne foglalkozz ezzel a f@sz világgal
2010. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi. Tudod én úgy viszonyulok másokhoz, ahogy ők viszonyulnak hozzám. Nem hallgatok másra, pl ha azt mondja valaki, hu ez ilyen bunkó, ne barátkozz vele. Én megismerem előbb.Ha meg bunkó, legfeljebb nem barátkozom vele és kész.Hülyeség azért lenézni valakit, mert hogy néz ki. Legfeljebb ha nem szimpatikus, nem keresem a társaságát, de nem lenézem.
2010. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na de most mennem kell.

Majd délután leszek szerintem ha írsz.

Picy voltam(85% os)

2010. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.....
2010. aug. 17. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!