Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kórtol lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kórtol lehetséges egy orgazmus? (csak érdekelne)

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 10:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
tudom egy kicsit gááz a kérdés:/
2010. aug. 16. 10:18
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Nemtudom de nemhinném hogy 12 előtt foglalkozik is ezzel bárki, csak akkor kezdenek érni
2010. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
ja kábé onnantól kezdve hogy törvényesen nézhetik a barátok köuztöt:D(12)
2010. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ milyen. Nyilván egy kislány még nem az ujjazást választja, hanem a csikló ingerlését, tárgyakhoz dörgölését, amivel már lehet orgazmust elérni akár7-8 éves korban is. Persze ő akkor még nem érti mi is ez, csak jó érzés. Kisfiúnál nem tudom. :D
2010. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
kisfiuknál az elsö magömlés után.
2010. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
82%
És a lányoknál?
2010. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És a lányoknál mikortól lehet ?
2010. aug. 16. 10:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én irtam a magömlésest:D

lényoknál?hát nemtudom.én is lány vbagyok, és 13éves voltam,kaptunk suliba vmi könyvet, és ott olvastam rola h nem bün stbstb és kiprobáltam.

de sztem ha a goggleba beirjátok kaptok választ;)

2010. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves kortól élhetünk át orgazmust?


Már a 2-4 éves gyerekek is felfedezőútra indulnak a testükön, és játszadozni kezdenek a nemi szerveikkel. Vannak kisfiúk, akiknek erekciójuk is van, és minden gyerek nagyon szeret „orvososat” játszani. De a kicsiknek nincs orgazmusa. Ehhez szex-hormonoknak kell termelődni a testükben, és ez csak a pubertáskor elejétől kezdődik. Vannak, akik már 11 éves korukban átélik az első orgazmust, mások csak 18 évesen. Itt nincsenek kőbe vésett szabályok. A legtöbb tinédzser az önkielégítés premierjén élik át először az érzelmi csúcspontot. A legfőbb kitétel ahhoz, hogy később a partnerrel is átélhesd az orgazmust, hogy megtaláljuk a test kéjpontjait, és addig simogatni, egészen a beteljesülésig. Másképp hogyan magyaráznád meg a barátodnak/barátnődnek, mi nyújt örömet neked az ágyban, ha te magad sem tudod.


tessék

2010. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
10:35 vagyok kislánynak lehet már 5-6 éves korában is, a fentekben leírtam. Amint megismeri a csikló ingerlésével járó kellemes érzés, onnantól már orgazmust is okozhat magának.
2010. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!