Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem mernek kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Látom h tetszek a pasiknak, de nem mernek kezdeményezni.talán én lehetek a hibás??


16L


2010. aug. 16. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
attol fugg ha kapsz jelzeseket es rosszul valaszolsz vissza akkor lehet h te vagy a hibas:)
2010. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Vagyis igen, ha túl jól nézel ki :))) XD

Én pl úgy vagyok, hogy áh, tuti van pasija, ilyen jó nőnek biztos van valakije, semmi esélyem nem lehet nála, és egyéb parás okok, hogy mi lesz ha odamegyek és beégek nála, vagy ilyesmi.....

bátortalan vagyok, ezért én jobban szeretem ha a csajok közelednek....még akkor is mikor 2 hete hétvégén egy discoban rámborított konkrétan fél liter whiski-kólát, az este elején a fehér adidas polómra...:S :), de megérte, mert azóta tartjuk a kapcsolatot, jókat dumálunk, és nem győz elnézést kérni, nem tudom mi lesz belőle...?!

2010. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát általában a fiú szokott kezdeményezni, de pl. előző barátnőm amikor még megvolt akkor ott ő kezdeményezett. szerintem nyugodtan odamehetsz hozzá te is.

szép napot!

2010. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem te vagy a hibás...a 'mai' fiúk el vannak egyfele tájolódva, s minden hülye kifogást kitalálnak, ck hogy ne kelljen kezdeményezniük...aztán meg el vannak keseredve, ha egy belevaló gyerek lecsap a kiszemeltjükre...
2010. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na ne is mondd.... unom, hogy csak lesni mernek. :-S

Sajnos én sem értem miért nem jönnek oda hozzám, de tény, hogy "Aki mer, az nyer!".

A férfiak nem is gondolják, hogy azoknak a csinos nőknek a nagyobb része, akiket a szórakozóhelyeken látnak, mennyire magányos. :-) Ha nem jöttök oda, a nők tuti nem fognak! :-D Legalábbis csak kevesen, mert az igazi férfiakat szeretjük, nem a nyulakat. 22/L

2010. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!