Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam? Kép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


Mit gondoltok rólam? Mindent őszintén!!!!!


2010. aug. 15. 16:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Átlagos vagy. Szép a hajd, szemszíned.

Off: Nekem is ilyen madaram volt, de sosem volt ilyen szelid. :(

2010. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Mit kritizál rajtad a párod? :O Sztem semmi kritizálni való nincs rajtad

előző vok

2010. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
A hajad jó minőségű, az orrod kicsit nagyocska, a két szemed mintha nem lenne teljesen egyforma, de ezzel együtt is beleférsz a nagy magyar átlagba, úgyhogy ne aggódj! A pasid milyen? Tegyél fel róla is fotót! Megmondom van-e joga kritizálni!
2010. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Mintha kicsit kancsal lennél, nemtom...

Amm nincs baj, sunapozitív :)

2010. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Véleményem annyi, hogy átlagos vagy. Nekem nem tetszel. De viszont a párodnak kéne, hogy tetszél, ha kritizál az nem jó jel!
2010. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
56%

fuhh hát neharagudj, de nem tetszik annyira az arcod, lehet az orrod rontja el az összképet. egy kis plasztikai beavatkozás segíthet, bár én se szeretem, nekem mégis volt orr és fülplasztikám, mert nagyon nemvoltam megelégedve velük. de azt tényleg csak akkor kell.

19/L

2010. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Az orrod tényleg picit nagy, de ezzel nincs is gond. Lehet, hogy csak ezen a képen a beállítás miatt, vagy mert nem vagy fotogén, de tényleg érdekesnek látszik a fejed. Az egyik szemed nagyobbnak tűnik a másiknál. Lehet, hogy a szemhéjad lóg rá, de e miatt szerintem nem vagy szép, ne haragudj. Próbáltam őszinte lenni, és kedves is, légyszi úgy nézd a kommentemet :)
2010. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Tipikus "még a szeme sem áll jól"!
2010. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
50%

Olyan hangyász sün fejed van, már ne is haragudj. Az egyik szemed lejjebb van, mint a másik. A hajad szép.

[link]

2010. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom, nagyon gyönyörű vagy!!!
2010. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!