Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lányok! Felmérést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Felmérést végzek! Kinek milyen noi testalkat/alak/méretek jonnek be?

Figyelt kérdés
Írjon bárki bátran!Fontos lenne!Koszonom szépen elore!
2010. aug. 14. 20:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
szia utolso válaszolo!a lányoktol is noit kérdezek.tudom h nehéz lesz rá válaszolni,de ezt ugy értem h milyen testalkatot tart az idealisnak/normálisnak.
2010. aug. 14. 22:21
 12/14 A kérdező kommentje:

Lányoktol kb. Igy gondolom a választ: szeretnék magas/alacsony,vékony/karcsú/teltebb,cicisebb/kisebb mell meg ilyeneket.

fiuktol is vhogy igy csak ne magukrol hanem a szamukra normális csajrol.

2010. aug. 14. 22:28
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem a 250 kg os logó csöcsü tömör háj ami gurul és belefulladok.amugy csak vicc na nekem kb legyen 170 cm magas max 60 kg kerek formás popsi szép mellek ápolt barnult börü és fekete hosszú hajú szépen kifésült .és szép kihangsulyozott szemei legyenek nagy csókós szája legyen és jó vastag buxája és borotvált legyen hát ennyi
2010. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legyen annyi kiló ahány centi a magassága és annyi idős is. :)
2010. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!