Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főképp 17-18 éves fiúk. Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főképp 17-18 éves fiúk. Mégis mennyire?

Figyelt kérdés
Leginkább a 17-18éves fiúk véleményére vagyok kíváncsi,de ha valaki már elmúlt,írja le,h mit gondolt olyan idősen.:D A kérdésem,h mennyire akartok ti ilyen idősen komoly kapcsolatot?ha akartok,akk ez egy 15-16éves lánnyal összejöhetne?Hogy gondoljátok?Köszönöm a válaszokat(=
2010. aug. 13. 18:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Békés megyei vagyok...:D Miért?
2010. aug. 14. 07:55
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

persze h osszejohettek hosszabb kapcsolatra is,habar nekem min 16 eves kene legyen,habar ha belegondolok.... simman

17f

2010. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
16 vagyok és távkapcsolatban vagyok már jóideje a barátnőmmel:) ő 15 lessz:)
2010. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz, és 17/F vagyok, 15 fölötti csajok érdekelnek. Sztem 14 gáz, 15 már nem. De a lényeg hogy szeressétek egymást
2010. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 CukrosVirsli ***** válasza:
84%

Hát Én nemsokéig demég 17 vagyok:D egy 16 csajjal jövök összenemsokára,és komoylan gondolom vele mert amii kell nekem benne megvan:Dés a többi..

szoval nemkell paráznod semmitölsem:D

2010. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm(= a baj csak az,h én teljesen belé vagyok esve,viszont ő nem tudom mit gondol rólam...elméletileg majd hívni fog,h mikor találkozunk,de nem tudom...
2010. aug. 18. 00:28
 17/20 anonim ***** válasza:

17-18 évesen álomvilágban éltem a gyökér szüleim nevelése miatt (egyszemgyerek) .


Szerintem pattogó, idegesítő, undok, arrogáns, kibírhatatlan személyiségem volt, és néha még most is sajnos.


Hogy mit gondoltam?


Azt gondoltam hogy nincs velem semmi gond csak valamiért nincs szerencsém, és ez gáz volt mivel még erősítették is bennem néha.


Plusz a drága szüleim ügyesen kifaggattak, kikérdeztek, és irányítottak a céljaik szerint kihasználtak mint a birkát.


Sosem értettem miért nem áll velem szóba nagyon senki sem, amíg valaki fel nem nyitotta a szemem.


A helyzet azóta sem sokat változott mert változni nem egyszerű, de talán nem is lehetetlen.


Azért vannak jobb napjaim.


28F

2010. aug. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

minden a két emberen múlik.

De hidd el, ha egymásnak teremtettek titeket, akkor együtt maradtok. Ha nem, akkor meg akármilyen idős is vagy, szakítás/válás lesz a vége, már ha a felek merik kimondani, hogy nem jó nekik a kapcsolat.

2010. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát én sokáig úgy voltam vele, hogy nem akarok komoly kapcsolatot, mert élveztem a szabadságot, csak rövid kapcsolataim voltak. De aztán jött a Tökéletes, őt meg hülye lettem volna elszalasztani emiatt :D Szal változhat az ember, ha összeakad egy olyannal, akit tényleg szeret.

17/F

2010. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

01:56:Sajnálom...:/

Utolsó előtte:Igazad van,csak a szakítás/válás mély nyomot hagy az emberben...

Utolsó:Jó látni,h vannak ilyen fiúk,akik eddig a szabadságot kedvelték,de egy lány miatt megváltoznak(=

2010. aug. 19. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!