Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nyakkiszívásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nyakkiszívásról?

Figyelt kérdés
14-18 évesek körében elég elterjett.Nekem nem esett még le hogy miért csinálják,mire jó?Szerelemből?Mert ez elég hülyén hangzik O.o Barátnőm nővérének is kivolt múltkor szívva a nyaka 17 éves.Kicsit furán nézett ki...Egyeseknek tetszik,mások gáznak gondolják.Ti hogy vélekedtek?Kort,nemet!
2010. aug. 12. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Gyerekes 21/f
2010. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
a nyakki szívásról? az vmi törzsi szar?
2010. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem gáz lenne kiszívott nyakkal...Nem tartozik senki másra, hogy mit csinálok a párommal a hálószobában.Aki meg direkt szívatja ki a nyakát(mert van olyan is hogy a nagy hév közepette nem veszik észre hogy túl erősen szívja) hogy milyen menő, hogy ki van szívva azoktól egyenesen hányok:S
2010. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
igen törzsi hagyomány x")
2010. aug. 12. 20:43
 5/22 anonim ***** válasza:
sztem gusztustalan
2010. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
jah és 17/L
2010. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

aki direkt csinálja,hogy menőzzön vele az szerintem is szánalmas,néha ha elkap a hév megeshet,de én nem szívesen mutogatnám magam kiszívott nyakkal és a párom sem.

nálunk a suliba a lányok szokták egymás nyakát kiszívni,nem tudom,hogy ennek mi értelme van...

2010. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a vámpírosdi elég marhaság, nem kell már több tinivámpír, bőven elég ez a RobertPatisszon vagy ki.

Legközelebb már farok és szeméremajak harapás lesz.

2010. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Velem sosem történt ilyen, nem is engedtem volna. Hogy néz az ki? Undorító kék folt.
2010. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Értelmetlen. Nekem a legjobb barátnőm szívta ki, míg aludtam. De komolyan.
2010. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!