Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy pasit kiábrándítani egy csajból?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akinek "állítolag" tetszik egy csaj aki jóval fiatalabb nála. Kb olyan 15 év van köztük.

A pasi szerintem nem szerelmes belé mert akkor azért máshogy viselkedne, de látszólag bejön neki tetszik neki.

A csajnak szóba se jöhet, de viszont nekem nagyon bejön, tetszik, vele szeretnék lenni.

Valamivel feltudnám hívni magamra a figyelmet hogy engem nézzen, felejtse el őt vagy valami.

Igazábol köztünk már vagy 25 év különbség van szóval lehet hogy e miatt is lehetnek kételyei

Valami tipp, ötlet?

Kérlek


2010. aug. 12. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15 évesen egy 40 évessel akarsz összejönni. Lehet, hogy még a szüleid se ilyen idősek. Akár hogy írod körül, ez ribancság.
2010. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
DE AZ! FATER LEHETNE
2010. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
:) Szerintem hívd el szórakozni, iszogassatok (nem kicsit!!) és beszélgessetek sokat, ha látja rajtad hogy éretten viselkedsz, akkor ki tudja. Hozzáteszem énse tartom normálisnak
2010. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

a kérdés azt volt hogy hogyan tudom a másik lánybol "kihozni"

de azért köszönöm az utolsóknak akik máltattak pár inteligensebb szóra..:S:)

2010. aug. 12. 21:52
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hivd el beszelgetni.. atlagos dolgokrol beszeljetek eloszor.. akarmirol. Aztan talan hozd fel a temaba a csajt, talan mondd azt hogy ismered es (mintha nem is tudnad hogy neki tetszik) kezd el mondani hogy neki a vele egykoru csavok jonnek be vagy valami, de te szereted ha egy pasi erettebb, komolyabb. Nem szereted a "taknyosokat".. Valahogy ertesd meg vele, hogy a masik csajnak nem jonnek be az idosebb pasik, vagy o kalandra vagyik semmi komolyra.

Csak eretten beszelj vele akarmilyen dologrol, es lehetoleg ha a csajrol beszelsz akkor ne legyel gyulolkodo vagy ne mondj oasmit amivel megbanthatnad a csajt, ha tudna.

Sok sikert.

Bigmac.

2010. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!