Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Szerintetek jó ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Szerintetek jó ha a lányotok egy rockerfiúval jár?

Figyelt kérdés
A fiú folyton terepszínű nadrágban és acélbetétes bakancsban jár.
2010. aug. 12. 09:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%
nem vagyok szülő,de egy olyan alak nem tesz jót a lányodnak szerintem
2010. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
2%
az acelbetetes bakancs inkabb a skinheadekre vall
2010. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem, ha normális a srác, akkor lényegtelen, hogy milyen stílusa van.
2010. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

09:36

Legalább hülyeségeket ne beszélj, a rockerek ugyanugy hordanak acélbetétest mint a skinheadek.

Az utolsó válaszolónak adok igazat, ha normális, értelmes akkor nincs vele gond, mert az hogy hogyan öltözködik az ő dolga, ha a lányodat nem zavarja, téged se zavarjon. Szervezz meg egy találkozót vele, beszélgessetek és ki fog derülni, hogy félni kell-e tőle, vagy sem.

2010. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó


Nagyon büdös lehet a lába, ebben a melegben.

2010. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a srác semmi gond vele.Ne a stílusa miatt utáld...
2010. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Annyira idegesítő h sok ember mennyire hülyén fogja fel az ilyesmit.

Nekem anno 16 évesen volt egy punk barátom, tarajjal, piercingekkel, mindennel amitől a szülő ki tud akadni. De amúgy egy nagyon értelmes pasi volt... ennek ellenére faterom nem tudta elviselni pedig soha nem beszélt vele, el akart tiltani tőle, ami persze csak olaj volt a tűzre...

Aztán később volt diszkós pasim is, akiről később kiderült, hogy egy mocsok.

Az, hogy milyen ember, teljesen független a stílusától! A rockerek punkok között is van jó sok felelőtlen, drogos, bunkó, de a többi stílusra is elmondható ugyanez. Beszélgess el vele mielőtt ítélsz.

Bakancshordásról pedig annyit, h a rockerek, punkok, skiheadek is hordják...sőt még faterom is munkába... :)

2010. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A személyiségétől függ. ha ismered a lányod, tudhatod róla hogy nem választ egy bérgyilkost.

Egyébként nekem volt egyszer egy rocker barátom, és azért volt jó, mert senki nem mert ránknézni :DDD Félt tőlünk mindenki. Egy kis discos nyámnyila gyereket hamarabb megtámadnak :D

2010. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én rocker vagyok, de úgy öltözök mint egy átlagember, mert ez szebb, nameg 40 fokba ki az a hülye aki bakancsba járkál és nem dolgozik éppen? :D
2010. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ez még nem jelent semmit. az osztályomben van egy fiú aki rocker és hungarista. tavaly folyton katonain egyenruhát és acélbetétes bakkancsot hordott. az évfolyamtársam 3 fiú meg ugyan ez. és mind a 4 fiú teljesen normális és jófej. a légynek sem ártanak. igaz szídják a kommunizmust és Trianont, de nincs vwelük semmi probléma.

L/18

2010. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!