Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem, mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem, mit csináljak, merről hány méter?

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz, de próbálom rövidre fogni. Na szoval 20 éves vagyok, és háááát nem volt még barátnőm, és igencsak frusztrál a dolog.. régen nem zavart, amikor még csak gimibe jártam, de most mintha feje tetejére állt volna a világ, majd megőrülök... Főiskolára járok, aztán elég sz*r ott nézni, hogy az is meg az is egy lánnyal járkál, én meg egyedül baktatok hazafelé. Szoval a lényeg az, hogy most kezd majd hamarosan a suli ismét, és hát hogy kezdjek a dologba? Mármint van ez a szemeztek aztán ... na de ha minden ember a szemezésre hagyatkozna kipusztult volna rég az emberiség... Szoval hogy mit merre mikor csináljam?:) Nem olyan szódásszemüveges kockának kell engem elképzelni, én úgymond átlagosan nézek ki, magas vagyok, és véletlenül se kövér ... Egyszer a nem túl távoli múltban mondta valaki , hogy egész jól nézek ki(ja és nem áll velem rokonságban). Szoval a dolog "röviden " ennyi lenne. Még esetleg annyi, hogy én nem az a tipikus nagyszájú vagyok, azaz hát nem kicsit kevés önbizalom :S Jó mondjuk ha már beindul a motor akkor le se lehet lőni, csak hát minden kezdet nehéz.És az alatt, hogy nem vagyok nagyszájú értem azt is, hogy én inkább az vagyok, aki kinyitja a lányok előtt az ajtót, előreengedi őket stb... Egyik ismerősöm úgy fogalmazott, ez oké, de ettől nem lesz nedves a bugyijuk, és hát most sajnos igazat kell adnom neki.


20F


2010. aug. 11. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Énis ilyen voltam, erre nem mondom hogy idővel megoldódik mert neked kell tenned érte. Próbálj meg beszélgetéseket kezdeményezni, állj a sarkadra. Eleinte énis ilyen parás voltam, most már kapásból odamegyek akármilyen lányhoz, sokkal könyebben teremtek kapcsolatot másokkal, lehet sokat segített ezen az új melóhelyem. Teljesen nyugis sose leszek, a minimális izgalom megvan még bennem, de megtanultam úrrá lenni rajta.

Valahol el kell kezdened még ha be is fürödsz párszor..

22F

2010. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

huh de hosszú... hát ... csajozz... közeledj hozzájuk egész mindennapian... és nem kell olyan nagy valaminek elképzelni, hogy ez egy baromi nagy feladat... nem kell idegelni, és add magad.

ezenkívül nem árt ha egy kicsit többet próbálsz megtenni azért, hogy legyen barátnőd, mert nem nagyon olvastam a leírásodban olyant h "nem jött össze a randi"... stb...

szóval... hajrá :D

2010. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1515 v

17/f

2010. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor figyelj: Nem jött össze a dolog. (randinak nem nevezném de az is lehetne) Az utolsó lány aki tetszett legalább fél évig csak vele foglalkoztam és semmi kaputt 0 eredmény... Itt sokalltam be és határoztam el, hogy nem érdemes ilyen sokat várni, mert az tán pofára esek és semmi eredmény nélkül.
2010. aug. 11. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:

18 hónapja várok egy lányra,13 hónap alatt jutottam el oda, hogy beszéljünk, nem nagyon voltam bátor, ő kezdeményezett beszélgetést, amivel felbátorított egy kicsit, aztán kiderült, hogy van barátja, és én csak arra várok, hogy szakítsanak, szinte mindenben ugyan olyan vagyok mint te, nem volt még barátnőm, nyitogatom nekik az ajtót..., udvarias vagyok velük.

néha rettenetesen féltékeny vagyok, és betörném a srác képét, de tudom, azzal mindent tönkre tennék.

neked is azt ajánlom, légy türelmes, és tarts ki egy lány mellett, várj rá

2010. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a betörném a srác képét ez ismerős érzés.
2010. aug. 13. 14:08
 7/8 anonim válasza:

Hú, nekem nagyon bejönnek azok a srácok akik kinyitják előttem az ajtót, kedvesek, stb. Ha jól nézel nemis nagyon értem, hogy nem nyomulnak rád a csajok. De éppen a közelmúltban ismertem meg újabb srácokat egy társoságban. Mit mondjak egyik se az én esetem, de sokkal szimpatikusabbak voltak azok a fiúk, akik mosolyogva jöttek be és hangosan köszöntek és nem csak egy motyogós "heló"-t mondtak. Nem tudom, hogy más lányoknak ez mennyire számít, de én imádom, ha egy fiú stílusosan és csinosan öltözködik. Ja, és az mindenképpen rossz pont, ha folyton nekem kell beszélnem és kérdeznem, ő pedig csak tőmondatokban válaszol. Ha nem jut eszedbe semmi téma, minden hülyeségről lehet dumálni. És szólítsd meg nyugodtan a lányokat, menj oda hozzájuk. Örülni fognak neki:D

Remélem tudtam segíteni, bár még nem vagyok húsz. Bocs, hogy nem konkrét tanácsokat adtam.

L

2010. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se halgass a 13:56-os tanácsára!

Nem érdemes egy lányra várni, csak az idődet vesztegeted.

Én is hasonló problémákkal küszködtem mint te, egy csajra konkrétan 5 évet pazaroltam el, úgy hogy nem lett semmi. A lényeg, hogy próbálkozni kell, ha nem jön össze valakivel, tovább kell állni. Lehet, hogy 200 lány utasít vissza, de a 201.-el örök életedre együtt maradtok. Más részről a folyamatos próbálkozással gyakorolsz is, egyre jobban legyőzöd a gátlásaid. Minél többször megmered tenni, hogy odamész 1 csajhoz, később annál könnyebben fog menni. Higgy nekem.

2010. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!