Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki most szerelmes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki most szerelmes vagy legalábbis annak érzi magát leírná ide miket érez?

Figyelt kérdés
:)
2010. aug. 11. 13:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ezt nehéz leírni, érezni kell! én ha a szemébe nézek, érzek valami nagyon nagyon erős dolgot, amit eddig nem... és csak vele akarok lenni, senki más nem számít. ha hozzámér, akkor mindig olyan forróság önt el vagy nem is tudom és mintha végigjárna az elektromosság. és remegek ha például látom hogy felém jön, volt már hogy majdnem a pohár is kiesett a kezemből.:) mindent imádok, ami ő, és csak azt akarom hogy mindig boldog legyen. teljes mértékben saját magam felé helyezem, ami nagyon ritka az én esetemben :D remélem hasznos volt a válaszom, mondjuk ez már nálam ilyen ultraszerelem úgyhogy nem tudom:D
2010. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!