Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire hülyének nézni a csajt, hogy ilyen gagyin nyomul? És mit tegyek?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok.

Már hetek óta szakítottam barátommal. És ez az msn ismerőseimnek is feltünt, mert levettem a szerelmes kiirást és a közös képet.

Van egy srác aki az osztálytársam és már a múlt évben is nyomult rám kb 2hónapig, de egyáltalán nem tetszett, csak haverkodtam vele, és akkor még együtt voltam barátommal.

A srácot többször visszautasítottam, de nem adta fel. Végül látta hogy nem kap meg és békén hagyott, összejött mással.Ez voolt olyan március végén, azóta már kb 5csajjal járt minddel komolyan 1hónapig.

Aztán ugyebár leesett neki, hogy már nem vagyok együtt barátommal...na érdekes tegnap egyből beszélgettünk msnen.

Normális volt, nem erről van szó... de egyből rákérdezett hogy nem-e futunk össze.:S

Igaziból felujitanám a barátságokat megint, hogy ha jövőre indul az uccsó év akkor mindenkivel jóba legyek. DE érdekes, hogy úgy akarja hogy csak kettesben talizzunk:S

Hát nem mentem bele... igaziból egyértelmű hogy nyomul.

És akkor bead ilyen gagyi dumákat, hogy "Én harcolok a csajokért...meg hajtok értük..." Irom neki: "Persze azért jársz minden hónapban mással"

Mondja, hogy "Én nem a szexre megyek, ha d*gni akarok, akkor azonnal megmondom."

Mondom hogyne... kemény vagy...

És olyan idióta dumákat adott be, hogy "te nagyon különleges lány vagy... meg még mindig bejössz... hoppá elszoltam magam, inkább befogom"

Istenem... komolyan annyira béna volt, de az ilyenek még nekem cikik....

Most sem jön be a srác, az ilyen meg pláne. De egoja van bőven:S


2010. aug. 11. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?!
2010. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a kérdést kiirtam.

de kiirom mágegyszer máshogy: Miért kell ilyen gagyi szöveggel nyomulnia? És miért néz engem ennyire hülyének? Ha elkezdődik a suli mit tegyek vele kapcs-ba?

2010. aug. 11. 11:10
 3/10 A kérdező kommentje:

magyarul k*rvára nemértem, hogy mi értelme annak hogy ilyen béna szöveggel akar megdönteni... és még hülyének is néz, hogy jaj nem ilyen.

és hogy pattintsam le?

2010. aug. 11. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
őszintén... ezt neki is elmondhatod amit ide leírtál
2010. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bejössz neki,próbálkozik.szerintem ebben nincs semmi,olyan cuki:)Inkább most élje ki magát a csajozásban 17 valahány évesen mint amikor már felnőtt és családja van.Ha nem jön be neked mond meg neki nyíltan ,hogy esélye sincs.De lehet évek múlva ki tudja:)

Képzeld anno én a párommal általános iskolába ki se álltuk egymást.Egy évvel járt felettem.Aztán elballagtunk 10 év után találkoztunk újra.Most meg egy pár vagyunk.Nagyon szeretem .El se tudnám képzelni nélküle az életem.Csak egy példa volt hogy nem tudni mit hozz a jövő:)


25/N

2010. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát mond azt neki, hogy: nagyon aranyos srác vagy blablabla de nekem nem jössz be ezért kérlek hagyj békén.
2010. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem akar megdönteni, ha ennyi idő után is "kűzd" érted, inkább örülj neki h próbálkozik mert végülis aranyos dolog ez :) de ha neked ennyire nem kell akkor kerekperec mondd a szemébe h kopjon le mert nincs értelme tepernie... ha keményen megmondod neki tuti felfogja !
2010. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha valaki akar tőled valamit (járni vagy dugni), annak nem lehetsz a barátja. Egészen addig, amíg "barátkozol", neki préda leszel. Ezt vagy megérted, vagy viseled a gagyi nyomulást.

Mi a fenének akarsz barátkozni egy olyan sráccal, aki béna meg ciki, meg egója van bőven, meg nem jön be?


Amúgy baromság ez a "mindenkivel jóban leszek" duma. Csak az akar mindenkivel jóban lenni, akinek alacsony az önértékelése, kevés az önbizalma, mindig megerősítésre vágyik, szeretetéhez és nem bírja elviselni, hogy valaki nem szereti.


Vagy azért akarsz barátkozni vele, ahelyett, hogy megszakítanád a kapcsolatot (vagy hagytad volna felújítás néklül), mert az ő lúzersége és nyomulása mellett erősödik a te egód, és jót tesz a kis lelkednek, hogy a szakítás után epekedik utánad egy bénaság?


Mert ha nem ez a célod, akkor egyszer s mindenkorra megszakítod a kapcsolatot a sráccal. Ha ő epekedik érted, te meg nem akarsz tőle semmit, akkor így tisztességes, mert amíg nem teszed, végig reménykedni fog.

2010. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem-e futunk össze helyett inkább nem futunk-e össze. Nehogy baj legyen az érettségin ezzel!
2010. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hm.:)..ennek a srácnak valószínüleg még nem volt komoj barátnoje...egy-két csúnya ribi-nél bejottek ezek a 10 éves dumák de ahogy leirtad ugy tűnik hogy komojtalan. ahogy az előttem levők 1rták koptasd le de ne csunyám szépen hogy értse meg és ne egy nagyképű lány légy a szemáben hanem egy olyan lány aki nem mindennapi és kedves is. Tehát értesd meg vele hogy nincs közös jövötök!:)
2010. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!