Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy csúnya vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem kicsit nagy az orrom és szemüveges(nem sztk keretes) és vékony vagyok.

Eddig úgy vettem észre hogy senkinek nem jövök be. Vagy csak nem mondják és nem mutatják ki?


19F


2010. aug. 10. 23:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, persze, ha lesz pénzed. Ha lesz pénzed, akkor meg a pénzt át kell váltani gépzsíros fanszőrre, hogy legyen mivel gyúrni. Én sem tudom miket beszélek, de ne keress kifogásokat! Minek neked konditerem?

Két éve egy kis girnyó voltam, de nyáron lazán elkezdtem otthon csinálni azokat, amiket megtehettem volna bármikor korábban az életem során.


Lejártam futni az utcánkba, az utca egyik végétől a másikba, nem kellett futópad, a gyúráshoz pedig elég volt egy darab otthon talált súlyzó, amihez csak sokkal később szereztem be még egy párat, de örülök, hogy elkezdtem és rakódott rám valami izom.


Szerintem te se halasztgasd mindenféle indokkal az edzés elkezdését. Nem kell ahhoz profi gép, vagy semmi ami pénzbe kerül, hogy elkezdj mozogni.

2010. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Lassan megtalálom a nekem megfelelő frizurát. Akármilyen frizurám nem lehet mert nekem nem áll úgy mint a modellnek akin például meglátom egy oldalon.

Neki lehet hogy vékony szálú és ritka a haja, nekem meg sűrű.

2010. aug. 11. 00:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékeny a szemem, de mindenképpen akartam kontaktlencsét, úgyhogy kibírtam, hogy első néhány hétben fél óráig égett a szemem, miután betettem, utána meg hozzászoktam. Akaraterő kérdése az egész, ne keress kifogásokat. Ráadásul nem is olyan drága, ha kifogsz 1-2 akciót, nekem pl fél évre egy tízes volt, amit bőven ki tudsz spórolni. Jó, a tárolófolyadék megdobja kicsit, de nem vészes az sem. Szemüveg meg alap, h kell mellé, hetente 1-2 napot pihentetni kell, meg egy nap is elvileg max 8 órát lehet bent, de 12-13 óra után gyakorlatilag is megérzed.
2010. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nekem 3 éve van meg a szemüvegem és 25ezer volt. Na melyik olcsóbb??


2 évente veszek belel lencsét és az kb egy tizes.

2010. aug. 11. 13:44
 15/17 anonim ***** válasza:
Esetleg magasról lesz@rhatnád a pénzt úgy általában, mert már másodjára hozod fel a pénz hiányát okként az ellen, hogy változtass valamit az életeden.
2010. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Arra gondoltál már, hogy homoki vagy?

Mert aki a modelloldalakon nézegeti a frizurákat az minimum gyanús.

Légy férfi és szarj rá hogy nézel ki. :D

2010. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy elmész akármilyen üzletbe, ahol lehet kapni lencsét (VisionExpress pl), előadod, h lencsét szeretnél, megvizsgálják a szemedet, h alkalmas-e rá, meg tesznek be próbalencsét fél órára, h bírja-e a szemed, szóval kipróbálhatod, és nem kell feltételezésekre alapoznod. Utána meg eldöntöd, h vásárolsz-e vagy sem (asszem a vizsgálat árát így is ki kell fizetned - 5000 ft -, de ha vásárolsz vmit ott, akkor abból leírják neked). Csak van vmi jövedelmed - diákmunka, ösztöndíj, havi zsebpénz -, ebből havonta 1600 ft-ot csak ki tudsz spórolni a lencsére. Sztem megéri. Én mondjuk iszonyatosan nem bírtam a fél óra alatt, de akartam lencsét, és hazudtam, szóval ne keseredj el akkor sem, ha rosszul tűri a szemed, mert kis idő alatt úgyis megszokja (nekem kb 1 hónap után már nem égett a szemem, ha betettem).
2010. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!