Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy csúnya vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem kicsit nagy az orrom és szemüveges(nem sztk keretes) és vékony vagyok.

Eddig úgy vettem észre hogy senkinek nem jövök be. Vagy csak nem mondják és nem mutatják ki?


19F


2010. aug. 10. 23:41
1 2
 1/17 spsux ***** válasza:
0%
nem lehet, biztoooooooooooos!
2010. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%
szerintem csúnya vagy.
2010. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, próbálj tenni ellene. Az orroddal nem hinném, hogy gáz volna, a legtöbb ember nagynak tartja a saját orrát. (Vagy nem foglalkozik vele.)
2010. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mégis hogy?
2010. aug. 10. 23:46
 5/17 anonim ***** válasza:

Sportolj, izmosodj. A gép előtt töltött idődet a nyáron pont felhasználhatnád arra, hogy elkezdj gyúrni és futni.

Más: A kontaktlencse mennyire akadály?

2010. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ez alapján nem jönnél be. de van olyan ismerősöm akinek vékony és szemüveges a pasija.

szal ez tök relatív. attól még lehet helyes az arcod.

2010. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
képet??
2010. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nekem is nagy orrom van,ami előlnézetből szép,de oldalról ronda,ráadásul kiis esik kicsit a felső része( olyan zsidóféle orrom van XD)De nem törődöm vele,énis kontaktlencsét hordok.

17 F

2010. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kontaktlencse nem lenne jó mert nagyon érzékeny a szemem és szerintem nem bírná. A másik dolog hogy drága és mellette lehet hogy ugyanúgy kellene szemüveg.

Kondizni is szeretnék járni, sokba fog kerülni,de eldöntöttem hogy megyek ha lesz pénzem.


Képet annak küldök aki ír privátot hogy küldjek neki egyet.

2010. aug. 10. 23:54
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, ahogy a 23:47-es írta. Sportolj. Ha kék, vagy zöld a szemed, akkor az is dobhat rajta, ha kimész egyet napozni, hogy legyen színed.


A haj is sokat számít, tehát abból is ki kéne tapasztalnod, hogy mi áll jól. Keress egy sztárt, akinek relatíve hasonló az arcberendezése mint neked (ha hasonló az alakja is, az még jobb) és lesd el az apróbb trükköket.

2010. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!