Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A photofeeler oldalon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A photofeeler oldalon miért értekel szinte mindenki ocsmánynak?

Figyelt kérdés
Eddig 4-5 képpel próbálkoztam, mindegyiknél átlag alatti értékelés jött ki. Azt megértem hogy nem vagyok vonzó, de mi alapján kaphattam az "intelligens" és a "megbízható" opciókra is átlag alatti pontszámokat? Soha életemben még csak nem is kiabáltam senkivel szóval nem tudom mitől tűnhetek agresszívnak, de még butának is tűnök miközben van két diplomám...
2020. nov. 20. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Senki sem veszi komolyan azt az oldalt és az adott értékeléseket.
2020. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Kit érdekel a diplomád???
2020. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!