Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

éves vagyok és még nem volt barátnöm, de már nagyon vágyom valakire, mert megesz a magány és az unalom :S

járok bulizni (bár nem minden héten), meg szeretek társaságban lenni, jó humorunak mondanak, de valahogy mégse jön össze soha semmi, és föképp igy tavasz-nyár tájékán ezt egyre nehezebben birom, föleg h minden televan párokkal a sulitól az utcákig...


2010. aug. 10. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány?:D
2010. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát ezzel meg milett :D

nem igy irtam ki de mind1 :D, moderátorbácsi irt h lemaradt,

17 vagyok, a 123123123123213123 meg azért volt mert rövid volt a kérdés .. :)

2010. aug. 10. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék már egy barátot,téren is folyamat ölelkeznek,meg smárolnak..Most is tetszik egy srác,de nem tudom lesz-e valami...Tetejében a jó barátaim sorba vallanak szerelmet,amiből csak bonyodalmak lesznek(mert én csak barátként bírom őket)...Metroszex-páva fiúkra meg nem vágyom...:)

Na mind1..Reméljük lesz majd valami:) Neked is szorítok:)

15/L

2010. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát én is igyvagyok vele pont, h már eleve is hiányom van :D erre fel még mindenhol ezt is látom... :D, és az a baj h nekem még alakulóban sincs semmi :\
2010. aug. 10. 22:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mástól várod a boldogságot, azért akarsz nőt, hogy értékesnek érezhesd tőle magad. Ezt a nők megérzik rajtad és tudat alatt taszítja őket. Ha nincs önmagadban is jó életed ("megesz az unalom") és nem érzed magad értékesnek egyedül, akkor a világ legjobb nője sem fog tudni segíteni rajtad.
2010. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

érdekes amit mondasz, de annyira nem tragikus a helyzet amennyire hangzik, csak amikor igy egyedül vok itthon, akkor kicsit erösebben van bennem ez, és ezért lehet tulozva irtam le v nemtom.

Amikor társaságba vagyok, vagy barátokkal vagy van valami elfoglaltságom akkor ez nem is látszik rajtam meg nem is vagyok ilyen, nem gondolkozok ilyeneken, csak igy amikor egyedül vagyok

2010. aug. 11. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:
amit leirtál ezek szerint nem is kell neked barátnő csak akkor ha egyedül vagy? majd akkor szakitasz rá időt, ha egyedül leszel és unatkozol, emigy meg rá sem figyelsz??!!!!!! 15/L
2010. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor lesz csak ha már nem keresed :)

Abban a pillanatban, ahogy nem szenvedsz ezen.

Minden eljön. :D nyugi

2010. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kiforgatják a szavaimat :\:D
2010. aug. 12. 09:25
 10/11 anonim ***** válasza:
buliba menj oda lányokhoz ismerkedni,pl h mit isznak,meghívhatod-e egy italra,van-e kedve táncolni vagy elmenni sétálni és beszélgetni!
2010. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!