Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha kevésbé jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha kevésbé jó pasival járok?

Figyelt kérdés
Nem értem a környezetemben élőket, mindig azzal jönnek, hogy milyen szép vagyok és hogy ehhez képest milyen pasikat választok.. Csak én tartom ezt felszínes dolognak?? Nekem sosem ez számított...hanem az, hogy ezek a férfiak a tenyerükön hordoztak..és most nem az anyagiakra gondolok.
2010. aug. 10. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem azok tetszenek általában, akiket a többség jó pasinak tart. Nem kell velük foglalkozni, azt hogy kivel jársz, csakis te döntöd el.
2010. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj kit érdekel, mások mit mondanak???

Ha szereted, akkor ez a lényeg, és nem az, hogy mások szerint nem illetek össze.


Ja és nézd a jó oldalát: Ha nem is túlságosan jóképű, akkor legalább más csajok nem veszik el tőled.

2010. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, ezek az emberek nagyon felszínesek. Nekem régebben olyanokat szóltak be mások, hogy amilyen szép vagyok, találhatnék magamnak gazdag pasikat is, miért járok csórókkal. Ez kb. ugyan olyan gáz és felszínes dolog.
2010. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. Mondják, hogy ez meg ez milyen jóképű. Nekem meg nem. Az én párom is átlagos kinézetű, de én a világ egyik legjobb pasijának látom már 4 éve :)
2010. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked jó legyen, kívül-belül, ez a lényeg.

Én párom se egy szépségideál, de nem érdekel, nekem így gyönyörű, ha mondhatok ilyet férfira. :D

2010. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom se mondható macsónak. Sőt!

Átlagos kinézetű, emellett még visszahúzódó is. Anyukámék szerint mellém nem ilyen fiú illene, hanem deltásabb, sokkal pörgősebb, beszédesebb srác. De mi pont ellentétek vagyunk és mégis már 4 éve kitartunk.


Ne érdekeljen h ki mit mond! Sokan azt az elvet vallják h manapság csak úgy tudsz boldog lenni ha gazdag a pasid, de közben meg csal téged és te nézd el neki mert gazdag. Hát kössz, de akkor inkább a csóró, kevésbé helyesek kellenek.

20/L

2010. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is olyan pasival járok, akit amíg nem ismertem eléggé azt mondtam, hogy kizárt, hogy összejövök vele. Majd én kezdtem érdeklődni az alakuló kapcsolatai iránt, akikről hallottam, azzal koptatták le őt, hogy a régibe szerelmesek még, vagy azzal jöttek össze. Eleinte én is majdnem az ex miatt szakítottam vele, mert nem voltam az egészben biztos. Majd rájöttem, hogy akárhogy is néz ki, annyira tud szeretni, mint még soha senki. Ráadásul egyik legjobb barátom. Az utcán sokszor hallom, hogy mondják h "ez ilyen pasival jáááár? fúúúj" stb... Eleinte zavart, de rájöttem, hogy ők mind egyedül vannak, biztos okkal. Bocsi hogy ilyen hosszú lett.
2010. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!