Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy még szűz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig még csak 1x volt barátnőm, vele csak a smárolásig jutottam el. Itt a gyakorikérdéseken rengeteg már nem szüzek ilyen korban, ráadásul mindjárt 16 leszek

15/F


2010. aug. 10. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
OMG O_o a tojás héj még ott lóg a valagadon!
2010. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
-.- ilyen hülye 1 kérdést naponta 1000 ilyen kérdés van-.-
2010. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
oh heee 15vagy... nem gáz. az viszont hogy ilyeneket kérdezel az gáz.
2010. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
igen, nagyon, én már 11 évesen nem voltam szűz, azóta is minden barátnőmmel csináltuk már, nagyon gáz :O 13F
2010. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem gaz miert lenne az?
2010. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Figyelj nem szabad a sok bolondot követni a butaságukban mert lehet hogy sokan csinálják de nem az a helyes és hidd el megéri várni az igazira:) én 20évesen vesztettem el 6éve az első szerelmemmel és még mindig együtt vagyunk és elötte sok ilyen partyr*banc ágyba akart már vinni de én nem mentem velük mert tudtam hogy nem velük akarom elösször és teljesen megérte:) Ettől nem vagyok kevesebb csak több mint azok akik 15évesen vesztik el pl részegen egy buliban:) Ne aggódj még van jópár éved rá ne siesd el:)
2010. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen gáz. Nem is akármilyen, hélium!
2010. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha gáznak érzed, keresd Bélát, ő majd segít! Megadjam az email címét? :P
2010. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

19L vagyok és abszolút szűz, még szájra puszim se volt.........

Most ballagtam középsuliból, nem egy két osztálytársam volt hasonló szituban (fiúk is)

Szóval NYUGI!

Üdv:Noy

2010. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz,hogy még szűz vagy.Hanem az, hogy azt hiszed,hogy ez gáz.Még előtted az élet,bőven ráérsz.Ráadásul lefogadom,hogy akik azt mondják,hogy már nem szüzek 15 évesen,nagyrészt kamuznak,és a mai napig szüzek.Most nehogymár azért akard elveszíteni,mert azt hiszed,hogy ezzel kilógsz a sorból.
2010. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!