Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves nők! Párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves nők! Párkapcsolati szempontból hogy viszonyultok a 30-35 éves férfiakhoz?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 21:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Ideális lenne.

24n

2020. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
24 éves vagyok. A harminc az bőven jó, vőlegenyem is 29. Az ilyen 35 már határeset, nem kizáró ok, de szerintem ott már lehet egy nagyobb generációs szakadék.
2020. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én ilyen idős voltam, jöhetett volna 30-35 éves férfi is, az alábbi feltételekkel:

- nem az a fajta, aki a saját korosztályára fúj, leharcoltnak, elhasználtnak mondja őket, és csak azért keresi a 20-25 éveseket, mert csak a feszes test fontos neki

- nem az a fajta, aki azért keres engem 20-25 évesen, mert azt hiszi, könnyebben tud uralkodni felettem, vagy kisebb, már-már sértően kicsi energiabefektetéssel tud meghódítani, mint egy idősebb nőn / aki tök éretlen a kora ellenére

- nem akar tőlem 1-2 éven belül babát

2020. nov. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A körülményeim miatt nem ideális. Orvosira járok, 24 évesen végzek, 25 évesen kezdek csak dolgozni és megteremteni a saját önálló életem. 30+ évesen már a többség azért a nullánál előrébb jár az életben, én pedig nem szeretnék senkin élősködni. A barátom is huszonéves egyetemista, ez így pont megfelelő felállás számomra.
2020. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, miez a kérdés? Mi az h szóba jöhet? Mint vmi háziállat.
2020. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem értem miért tartják soknak a 30-35-ös korosztályt. Szerintem nem sok..23 évesen én már rájöttem, hogy 30 körül nézelődnék, ha nem lenne párom. Jelenlegi párom 26éves de mivel még tanul, stb. sok nehézség van ebből adódóan. Míg egy 30 -as korosztály már ezen túl van, tud támogatni lelkileg, mert neki nem plusz stressz az életében a munka mellett az iskola, vizsgák, szakdolgozat, stb. Annyit bulizni sem jár, van egzisztenciája, tapasztalata (ideális esetben). Én kifejezetten 30 körül keresgélnék ezeket átgondolva egy esetleges szakítás után. És szerintem a generációs szakadék sem óriási... egy 30 éves férfi még simán tud éveket várni a babázással is..férfiaknál nem sürgős 25-25 között ezt véghez vinni. De persze ehhez kell, hogy a nő/lány is elég érett legyen egy komoly férfihez.
2020. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
25-35 között*
2020. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem vonz ez a korosztály, túl sok nekem. Meg nem szeretnék rajta élősködni és mivel én még tanulok teljesen más az érdeklődési köröm is 23 évesen. Amúgy van párom, ő is 23 és tanul. :)
2020. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
22 vagyok, párom 33. 3 éve vagyunk együtt, eljegyzés is volt már. Én tudok olyan érett lenni mint ő, ő meg olyan "gyerekes"(bár nem ez a megfelelő szó) mint én. Így tökéletes.
2021. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!