Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testalkat menyyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testalkat menyyire számít a kapcsoltat választásnál?

Figyelt kérdés
Mondjuk adott egy mackós nagyobb fiú akit nagyon bírsz és adott egy átlagos méretű kicsit sportosabb alkat de kevésbé aranyos csávó.Meiket választanád,vagy neked mien alkatú pasik jönnek be.
2010. aug. 9. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem nézem ezt, de ha valaki alacsonyabb nálam, az már semmiképpen nem jöhet számításba....
2010. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is mackós fiú vagyok, humoros, kedves (ezt nem én állítom magamról:)), mégis nagyon boldog kapcsolatban élek a barátnőmmel, aki egy igazi ,,toptenes" jó csaj. szerintem a külső nem számít, csak ha nagyon csúnya valaki. nem hiába mondják, hogy a szépség belülről fakad.

18/F

2010. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom,hogy a külsővel lehet valakit meg fogni de a belsővel meg tartani.
2010. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez akkora hülyeség.. (Ha már magasabb vagyok nála semmi esélye<---- cseszd meg)

Amúgy nekem van 1 barátom nem izmos, viszont magasabb nálam, de szerintem egy alacsony emberhez is oda lehet bújni :)

2010. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem aranyos a srác akkor miről beszélünk? a mackós nyert
2010. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!