Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látom magam másnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom magam másnak, mint amilyennek látnak mások?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam egy nagy szépségnek,szerintem teljesen átlagos lány vagyok,sőt,még talán kicsit ronda is.Közben pedig ha csinosan felöltözöm,nem k*rvásan(!),farmer,kivágott felső,magassarkú papucs,mindenki megbámul az utcán,a férfiak természetesen,a kocsiból,vagy a zebrán,volt aki hosszú másodpercekig nézett,és szemeztem is vele,de legtöbbször zavaró.Most nemrég voltunk egyik ismerősünknél akivel rég találkoztam már,és mondta hogy milyen szép lány lettem,aztán meg 'szépségem'-nek hívott,de semmi hátsó szándék nélkül,mivel ő már egy 50 túli öreg bácsi:)

A pláne az volt,amikor átmentünk egyik régi ismerősünkhöz a szüleimmel,ott volt a fia is,aki egész helyes,de kicsit beképzelt,ezért nem is érdekelt.Aztán pár nappal később mondja az anyja nekünk,hogy mondta a fia,hogy milyen szép vagyok,meg hogy nagyon hasonlítok a bnőjére.Nagyon meglepődtem:O

Szóval sokan dicsérnek,ami persze jól esik,de ha belenézek a tükörbe,nem tetszek magamnak:S

és most nem azt várom,hogy azt írjátok,hogy 'biztos szép vagy',de tényleg nem tudom miért dicsérnek ennyien.vagy ők látnak rosszul vagy én!?:S


2010. aug. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy én hogy unom már az önbizalomhiányos csitriket akik azt várják, hogy majd a kommentben dicsérik a fantasztikus szépségüket... hjaj...
2010. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert hibás az önképed.
2010. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha nem akarsz,nem kell válaszolni,nem kötelező!

Az ilyen és ehhez hasonló kommentekből nem kérek!

2010. aug. 9. 14:20
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogyan lehetne kijavítani ezt?
2010. aug. 9. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát hidd el, hogy jól nézel ki. Velem is ez volt, régen utáltam magam, de mások már elhitették velem, hogy szép vagyok:) Idegenektől a legjobb a visszajelzés.
2010. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én-képeden önismerettel lehet javítani, de a korábbi válaszoló talán a test-képre gondolhatott inkább. (A teljes én-képben benne van az összes jó és rossz tulajdonságod, nem csupán a kinézeted.)


Ha csak a kinézeted reális megítélése érdekel, akkor arra jó módszer, ha kipróbálod magad. Az, hogy megbámulnak, nem mond sokat. Ám készíttethetsz magadról profi fotóssal egy sorozatot, amit már viszonyíthatsz más fotókhoz. Elmehetsz válogatásokra is. Ahol szintén profik nézik meg a lányokat és döntenek sokféle szempont alapján. Önmagában az, hogy a környezeted és te másként látjátok a testedet, nem probléma, ha csak nem okoz számodra valamit, amitől szeretnél megszabadulni.

2010. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem kaptál elég pozitív visszajelzést, és most hirtelen zúdul rád. Hamarosan javulni fog az önértékelésed.
2010. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, mindenképpen más szempontból nézed magad, mint mások. Tetszeni meg ne magadnak, hanem a partnerednek akarj, és már nincs is konfliktusod magaddal!
2010. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!