Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem olyan jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem olyan jó a helyzet amilyennek tűnik. :/

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy még csak a könyvosztáson voltam,de a fél osztály már most bevallotta hogy szerelmes belém... Mit mondjak erre nekik? Reménykedtem hogy jóban leszek mindenkivel,de félek hogy ha nem azt válaszolom,amit hallani akarnak,akkor nem fognak kedvelni sokan... egyáltalán mit reagáljak?

15/L


2011. aug. 29. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek mondj nemet vagy válassz ki egyet aztán ez van xD bár nem hiszem hogy a fél osztály első találkozásnál szerelmet vallana de mindegy...ha lesz úgyis csak a pasiddal fogsz foglalkozni
2011. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked most komolyan ez a problémád ? Emberek éheznek, állatok pusztulnak el valahol a világban ,tönkremegy az ózonlyuk, környezetszennyezés van!!!!!!!

De hogy valami jót is mondjak : vegyél fel valami nem túl kihívó ruhát, ne fesd ki a pofidat,legyél csúnyább kicsit, ne feltünősködj

2011. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemkényszeríthetnek téged h mindenkit szeress.Hallgass önmagadra .És ha nem leszel joban mindenkivel nem döl össze a világ...elöbb utóbb ugyis kiválasztódik h kik azok tényleg a barátaid akarnak lenni .:)
2011. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez gyanús kicsit. Sztm csak szórakoznak, ne is foglalkozz velük. Mosolyogj egy jót, és kész :)
2011. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!