Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik és most nem tudom h hogyan mondjam el neki h szeretem!add jeleket de nem tudom h értelmezzem.mindig melletem van meletem fekszik vagy rajtam sokat néztünk filmet sokat voltunk együtt mindig nagyon közel.És állandoan mosojog rám sőt vigyorog amikor beszél csak az én szemembe néz stb. 16éves én 13éves vagyok.elöre ish köszi a válaszokta!=)
2010. aug. 9. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szopni mindenki tudod. Adottság. A helyesírás csak a kiváltságos keveseké.
2010. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem én megszoktam h mindent j-vel irok nem ly-nal és a szopásos részt nem én irtam-.- hnem egyik hüje bnöm.de boccsi azért....:$
2010. aug. 22. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!