Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik és most nem tudom h hogyan mondjam el neki h szeretem!add jeleket de nem tudom h értelmezzem.mindig melletem van meletem fekszik vagy rajtam sokat néztünk filmet sokat voltunk együtt mindig nagyon közel.És állandoan mosojog rám sőt vigyorog amikor beszél csak az én szemembe néz stb. 16éves én 13éves vagyok.elöre ish köszi a válaszokta!=)
2010. aug. 9. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lelombozni, csak feltettél 1 kérdést, én pedig válaszolok rá az én meglátásom szerint!

Ha komolyan érdekelnéd a srácot, mármint járni akarna veled, komolyan tervezne akkor már lépett volna, és tudatta volna veled,h mit szeretne!

Az alkalomra vár, hogy megdughasson.....

Nagyon nem ismered még a fiúkat! Ajánlom,h most tisztázd le a dolgokat, mert, ha még jobban belezuhansz a gyerekbe nagyon nagy csalódás lesz!

A körülményeket csak te ismered, lehet hülyeséget beszélek,mert a fiút nem ismerem , de gyanús........

.....mi mindannyian álnok 2színű szemét mocsok alakok vagyunk!!!

De mi így érezzük jól magunkat...:D:D

21/F

2010. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ lehet igazad van!de lehet azért nem lépett mert állandoan ott voltak körülöttünk nem ish voltunk ugy igazán kettesbe....szal nem tudom szerintem nem csak arra pályázik h megdugjon:D
2010. aug. 9. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem túl fiatalnak tart még csak 13 vagy
2010. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
neem azt tudom hogy nem tart fiatalnak mert monta volna meg tudom:D
2010. aug. 9. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt!!!!

KÖSZI

2010. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azt hiszed h mert még nem vagyok 18 nem szoptam már vagy valami? am meg bnömnek tettem fel h segitsek már 18 vagyok -.-" amugy meg neked nem tök mindegy? ha a válaszod ojan ami segit akkor válaszol és ne felvilágositó órát tarst -.-"
2010. aug. 10. 23:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Jóvan hát persze ... írni se tudsz, menny legózni
2010. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

jah szopni szoptál már de helyesen írni még nem tudsz. de tényleg, igazad van mi vagyunk a hülyék.

remélem büszke vagy magadra, kis taknyos

L/16

2010. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jó bocsánat csak elötte kicsit felhuzták az agyamat...nem kellet volna bocsánat!köszönöm a válaszokat.=)
2010. aug. 22. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:

szeretem mond meg neki,hogy te többet szeretnél.

és ő mit szeretne.

amúgy attól hogy szoptál nem vagy nagy cucc max. csak szégyen 13 évesen.

és az,hogy mosolyog ly-al van.

tényleg fordíts több időt a tanulásra mint a pasizásra.

2010. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!