Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek csajozni. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek csajozni. Miért nem értik meg? 17F

Figyelt kérdés
Nem szeretem én ezt csinálni. :P Az esetek 70%-ában megszívom, vagy fájdalom a vége, a 30%-ban pedig szép emlékeket őrzök. De nincs kedvem ehhez az egészhez! Kell a francnak hogy fussak egy lány után, szenvedjek, aztán a végén megalázzon és még jobban zuhanjon az önbizalmam, ami gyakran a béka segge alatt található... Csináld ezt, csináld azt, hívd el, legyél vicces, gyúrjál, legyél szép, találd ki mit akar, aztán nézd hogyan aláz meg és bánik úgy veled ahogy embnerrel nem szokás. Köszönöm, ez nem kell. Nem "élvezem" én ezt az egészet, csak ritkán (nagyon ritkán...) . :P Igen tudom, hogy akkor egyedűl maradok, de legyen. Meg "kihagyok sok szép dolgot", blablabla, hát legyen... És a r.bancok és egyébb alávaló "lányok" kíméljenek... SOKKAL boldogabb vagyok, amióta nem csajozok, sőt, nem is tudom mikor voltam utoljára ilyen jól! :D Teljesen felszabadultam, azt csinálok amit akarok, nem kell aggódni hogy mit kell csinálni egy lánynál, szóval remekül érzem magam! :D Most meg azzal bosszant mindenki hogy próbálkozzak tovább, de én meg nem akarok. :P Miért érdekli ez őket? Nem az én életem? Nem az lenne a legfontosabb nekik is hogy boldog legyek? Mert most speciel az vagyok!
2010. aug. 9. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem jól csajozol.
2010. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lány után sosem szabad futni, hagyd hogy ők fussanak!
2010. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Na végre egy ember, aki nem akar megfelelni a többiek elvárásának és a maga útját járja!

Ha továbbra is így teszel, előbb-utóbb megtalálod a párod. Ha boldog vagy, azt mások is észre fogják venni, ha boldogságot tudsz másnak is adni az életeddel lesz párod. Nem kell folyamatosan párkapcsolatban lenni, ahhoz, hogy valaki boldog legyen, kényszerből ne csajozz.

2010. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, pedig csaj vagyok. Én is úgy gondoltam h boldogabb vok ha nincs mindig csalódás és aggódás az életemben. De azért a szivkuldi.hun volt 1 hirdetésem, sokan írtak, de a mostani szerelmem is írt, úgyérzem most igazán boldog vok. Nem kell minden nőnél bepróbálkozni, futni utána. Ha most így vagy boldog, légy 1edül kicsit, de azért sztem keresd a párod, de amint olyat látsz ami nem tetszik, hagyd ott a lányt, nem érdemel meg. 1 rendes lány kell neked, aki ugyanúgy fut utánad ahogy te utána :), imád téged úgyy mint te őt, és sosem tudna elküldeni mert nagyon szeret. Azt hiszem ez a szerelem, keress 1 igazi jó lányt, ne állj le minden r.banccal. Remélem ért vmennyit h írtam :)
2010. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha most jól érzed magad így, akkor semmiképp se változtass! Egyszer úgyis olyan lányba "botlasz", aki megérdemli.
2010. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és az elején inkább fuss a csaj után 1 kicsit, de utána hagyd h ő is fusson :) Ha ez így lesz megvan a párod :)
2010. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11:39


A lányok meg úgy gondolkodnak hogy - Pasi és busz után nem érdemes futni, úgyis jön a másik :)

Ha senki nem fut a másik után akkor semmi se fog történni :)))

De ez is egyénfüggő

22F

2010. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt én is így gondoltam 20 évesen, lány vagyok. most meg 32 vagyok, nem mondom hogy nagyon, de azért egy kicsit megbántam. kicsit próbálj a jövőbe tekinteni és azért vigyázz ezzel az elzárkózással.
2010. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!