Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elég gáz ugye? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég gáz ugye? :D

Figyelt kérdés
Van egy sráca,kivel több mint 1 hónapja ismerkedünk.Jól megértjük egymást,bármiről tudunk beszélgetni,poénos,aranyos,az én stílusom stb.Szóval teljesen jól összepasszolnánk,csak az a baj vele,hogy 10-ből csak kb egy 5-6-os,(de nagyon jól öltözködik,tiszta márkás deszkás cuccok).Szóval a barátnőim meg mindenki szerint biztos ronda.-.-Szóval gáz lenne,ha összejönnék vele. :/ Én meg mindig nézem a külsőt,mert az is számít,akárki akár mit mond.Vagy nem?Pedig annyira aranyos és jól érzem magam vele. :/ ...hülye helyzet tudom!Szerintetek?(az idióta válaszokra nem vagyok kíváncsi,a többieknek köszönöm)
2010. aug. 9. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon jól esne neked, ha a jövendőbelid itt kérdezgetné, hogy ciki lenne meg gáz, ha veled mutatkozna! HUbazz, hová fajult a világ. Nem érdemled meg a srácot, ha ennyire felszínesen gondolkodsz róla. Különben meg kit érdekel ki mit gondol? Nekem volt egy pasim annyira helyes volt, hogy szerintem nincs olyan szép lány aki illene hozzá, ha a külsejét nézzük, ennek ellenére egy barom volt..a mostani párom nem túl jóképű, de imádjuk egymást már két éve és még legalább 1000X ennyi idő is kevés lenne vele.
2010. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!