Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elég gáz ugye? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég gáz ugye? :D

Figyelt kérdés
Van egy sráca,kivel több mint 1 hónapja ismerkedünk.Jól megértjük egymást,bármiről tudunk beszélgetni,poénos,aranyos,az én stílusom stb.Szóval teljesen jól összepasszolnánk,csak az a baj vele,hogy 10-ből csak kb egy 5-6-os,(de nagyon jól öltözködik,tiszta márkás deszkás cuccok).Szóval a barátnőim meg mindenki szerint biztos ronda.-.-Szóval gáz lenne,ha összejönnék vele. :/ Én meg mindig nézem a külsőt,mert az is számít,akárki akár mit mond.Vagy nem?Pedig annyira aranyos és jól érzem magam vele. :/ ...hülye helyzet tudom!Szerintetek?(az idióta válaszokra nem vagyok kíváncsi,a többieknek köszönöm)
2010. aug. 9. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudni ^^ egy próbát megér szerintem
2010. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igazad lehet 1.válaszoló.de nem akarom,hogy mindenki rajtam röhögjön XD. bár van olyan lány ismerősöm,akinek szintén nem valami vonzó a barátja és mindkettőjüket szeretik,nincs belőle semmi.asszem elgondolkozom.írjatok még! :P x)
2010. aug. 9. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:
a barátnőidnek semmi köze hozzá, h nem az aktuális szépségkirállyal jársz. ha a srác édes, vicces, elmés, szexis, de nem tökéletes az arca vagy az alakja, akkor nem randiznál vele? adj neki egy esélyt:) ha nem működik együtt, akkor még mindig mondhatsz nemet. csomó lány sír itt gyk-n, hogy nem tökéletes rajtuk ez, vagy az. csomó fiú meg ír nekik vissza, h attól még simán lehetnek jó csajok. nyugizz.
2010. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad vele, és ahogy látom megvan a kémia is különben nem gondolkodnál ennyit rajta..minek törődsz mások véleményével? ha annyira fontos a külső akkor válaassz egy bunkó undok fiút, aki k**va helyes:)

de én azért biztatnálak arra hogy próbáld meg vele:) veszíteni valód sosincs, és a végén még a barátok fognak irigyelni:):):)

2010. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy barátom, aki nem volt egy szépség. Sokan teljesen le voltak döbbenve, hogy egy ilyen lány mint én, hogy keveredhetett össze egy ilyen sráccal.

De nagy ívben tettem rá, elengedtem a fülem mellett.

1 évig voltunk együtt, és nagyon boldog voltam vele amíg működött a dolog, még a szex is rettentő jó volt!

2010. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj,menjél akkor egy 10 jóképű Bratt Pitt kinézetű pasihoz,azt az majd jól megszopat utána meg sírhatsz hülye kurv*
2010. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :D

főképp 11:09-nek! gyökér tapló :)

2010. aug. 9. 11:11
 8/11 anonim válasza:
Amíg nem szeretsz valakit, ne gyere össze vele! Ha pedig szereted, akkor úgysem érdekel a külső...:D Egyébként meg a barátnőid véleményével nem kell foglalkozni....semmi közük a Te párkapcsolataidhoz.
2010. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz lehetsz ha téged az zavar hogy másoknak nem tetszik majd ez a gyerek!Sztem kár gondolkodni rajta :S
2010. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne mindig a külsöt nézd, az a lényeg hogy jol érezd magad vele

nem sok az esély rá hogy öreg korodra is vele legyél de figyelj ha öregek leszek akor is csunya lesze teis a fiu is és akor már nem a külsö fog számitani hanem a belsö=] szoval szerintem szardle mások véleményét vagy hogy nem 10böl 10

16L

2010. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!