Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudik a barátom? Szakítsak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik a barátom? Szakítsak, vagy próbáljak megbízni benne?

Figyelt kérdés

Együtt vesztettük el a szüzességünket 2 hónapja, igazán emlékezetes, és szép esemény volt, nem mondanám, hogy ilyenre számítottam. Sajnos nagyon messze lakunk egymástól, így kb. havonta 1x találkozunk, de én kitartok, mert szeretem. Többször volt olyan megjegyzése, hogy nem bírja a féltékenységemet, és a távolságot is egyre nehezebben viseli. (147 km...) Szóval nemrég szakítottunk, de össze is jöttünk, és azóta már volt nálunk 2 napot. Egy osztálytársával elég jó a viszonyom, mondhatni baráti, és Ő mondott nekem olyanokat, hogy a pasim egy kis sz.r, és nem érdekli semmi, csak hogy szexelhessen velem. Hiszek is neki, mert amikor a barátomat megismertem, akkor nagyon azon ügyködött, hogy valamilyen módon elveszítse a szüzességét, de nem jött neki össze, mert rajtam kívül az összes csaj szerint gyökér. (pedig szerintem helyes, magas, vékony, barna haj, kék szem) Ma hajnalban felriadtam, nem tudtam visszaaludni, így gondoltam gépezek. Megnéztem az emailjeimet, úgy van beállítva, ha Facebookon egy ismerősöm képéhez kommentárt írnak, kapok egy levelet. A pasim volt nője írt kommentárt! A pasimnak! Azt hittem, lefordulok a székről, mert a pasim elmondása szerint nincsenek valami jóban, ám a kommentár ennek az ellenkezőjét bizonyítja. Amikor a pasim velem van, akkor úgy érzem, hogy szeret, imád, de tudom, hogy soha nem harcolna értem, és hogy a kockulás, meg a haverok fontosabbak nálam. Nekem nem sok barátom van, nem is nagyon járok el itthonról. Nem tudom, kinek higgyek. Azoknak, akik a pasimat már évek óta ismerik, és próbálják felnyitni a szemem, hogy egy aljas kéjsóvár dög, vagy pedig magamnak higgyek, amikor érzem egy öleléséből, hogy sosem engedne el. Szerintetek mit tegyek? Hogyan lehet megoldani egy ilyen helyzetet? Nemrég kapott tőlem egy gyűrűt, hordja is, mert vannak rajta apró karcolások. Félek, hogy megint átvernek! Már sokszor volt szerelmi csalódásom, többet nem akarok. Mit tegyek? Normális válaszokat, légyszi.


16L ő 15F


2010. aug. 9. 04:57
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ez egy érdekes helyzet mit ne mondjak :S

előszőris helyedbe megkérdezném hogy mi volt az a komment a volt csajától mikor ELVILEG nincsenek jóban..

ha erre ad értelmes magyarázatot, akkor magadnak kell hinned..

bár elég taszító az, hogy nem harcolna érted..

2010. aug. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, nem sok jót ígérnék... Fiatal, elvesztette és most örül, mint majom a färkának... Ez ellen nem tudsz mit tenni. Ilyenkor két dolgot vegyél figyelembe. Az egyik, hogy mint mond a baráti köre. //Nem feltétlenül mondanak igazat...// És mi az amit te érzel. Tedd össze a kettőt és, ha több a negatívum akkor tudod mit kell tenned. Ezt így értelmetlen lenne folytatnod. Panaszkodik a távolságra, aztán megint melletted van. Nem gyanús?

Amúgy egyik 15 éves srác sem jobb... Keres érettebet, nemcsak korban, felfogásban is. Jobban jársz.


18/F

2010. aug. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ:"Nem tudom, kinek higgyek. Azoknak, akik a pasimat már évek óta ismerik, és próbálják felnyitni a szemem" Egyébként nem olyan biztos, hogy szereted, csak mivel nem igazán jársz el otthonról és nincs sok barátod félsz az egyedülléttől. Még ha nem is vallod be magadnak így van. Hidd el, átéltem ezt, 2 hónapot bírtam ki úgy a volt barátom mellett úgy, hogy már nem szerettem. 6 hónapig megvolt a szerelem aztán észbe kaptam, hogy ez nem is szerelem. Egyébként meg ilyen egy mocsokkal nem érdemes foglalkozni, sok ilyen van a világon bárhol kaphatsz ilyet. Nem kell keresgélned a szerelmet, majd rátalálsz egyszer. Sok sikert, remélem jól döntesz:) Őrizd meg a büszkeséged!
2010. aug. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én se tudok sok biztatót mondani. Nem éppen tetszetős a helyzet.

Esetleg megpróbálhatsz vele nyíltan, őszintén beszélni, viszont ha nem lesz változás, akkor mindenképp szakíts vele!

2010. aug. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú szerintem rossz embernek adtad a szüzességed:S
2010. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!