Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok jófiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jófiú?

Figyelt kérdés

Mindenhol olvasom, hogy mindenki jófiúkat keres. Szerintetek mit takar a jófiú?


Én hetente eljárok legalább 1 partyba a barátaimmal, és 2-3 naponta találkozunk esténként a városban, és beszélgetünk, billiárdozunk, csocsózunk, iszogatunk.


Szabadidőmben kondiba járok.


Partykban szoktam táncolgatni lányokkal, meg ilyesmi.


Az a kérdésem, hogy miért az a rosszfiú, aki rendesen él, viszonylag jól néz ki, és miért az a jófiú, és az kell mindenkinek, aki egész nap csak a gép előtt ül, és kockul, nem mozdul ki sehova... És miért dicsekedtek vele, hogy ti nem jártok sehova, csak otthon vagytok?


Ez egy kérdés kapcsán merült fel bennem.


2010. aug. 8. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért azt ne hagyd ki, hogy a jófiú ezek után végez a rosszfiúval és a családjával, majd öngyilkos lesz. Régen kőbunkóval most már pisztollyal.
2010. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Dehogy végez... meg se tudja. :)
2010. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2010. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!