Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok jófiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jófiú?

Figyelt kérdés

Mindenhol olvasom, hogy mindenki jófiúkat keres. Szerintetek mit takar a jófiú?


Én hetente eljárok legalább 1 partyba a barátaimmal, és 2-3 naponta találkozunk esténként a városban, és beszélgetünk, billiárdozunk, csocsózunk, iszogatunk.


Szabadidőmben kondiba járok.


Partykban szoktam táncolgatni lányokkal, meg ilyesmi.


Az a kérdésem, hogy miért az a rosszfiú, aki rendesen él, viszonylag jól néz ki, és miért az a jófiú, és az kell mindenkinek, aki egész nap csak a gép előtt ül, és kockul, nem mozdul ki sehova... És miért dicsekedtek vele, hogy ti nem jártok sehova, csak otthon vagytok?


Ez egy kérdés kapcsán merült fel bennem.


2010. aug. 8. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert kondizol:D


Amúgy nemtudom, engem is érdekelne.

2010. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól max divatrosszfiú vagy, ha emiatt tartod magad rosszfiúnak... A csajoknak biztos bejön amikor rosszfiúnak állítod be magad
2010. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg azt olvastam hogy a lányok a rosszfiúkra buknak, akik bunkók velük! Na most akkor mi van?
2010. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindenhol olvasom, hogy mindenki rosszfiúkat keres. Szerintetek mit takar a rosszfiú?


Én hetente eljárok legalább 1 lanpartyba a barátaimmal, és 2-3 naponta találkozunk esténként a neten, és chatelünk, wowozunk, codozunk, iszogatunk.


Szabadidőmben programozni tanulok.


LanPartykban szoktam /dance-elni lányokkal, meg ilyesmi.


Az a kérdésem, hogy miért az a jófiú, akinek több élete van, viszonylag okos, és miért az a rosszfiú, és az kell mindenkinek, aki egész nap csak a diszkókban partyzik, és k*rvázik, és szétszívja az agyát... És miért dicsekedtek vele, hogy ti szétszívjátok az agyatok, és k*rváztok?


Ez egy kérdés kapcsán merült fel bennem.

2010. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ez a jófió-rosszfiú dolog annyira hülyeség szerintem

bocsi az offért

2010. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
aha, és ez miért is rosszfiú ? és miért az a jófiú aki otthon gépezik? neked valami nagyon nincs rendben ott belül
2010. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem, mindenki azt tolja, az ilyen kérdésekre, hogy hol vannak a jó fiúk, hogy olyanokat keres, akik otthon ülnek, meg ilyesmi:\


Amúgy attól, hogy eljárok esténként, egész jó átlagom van... És igen, tapasztaltabb vagyok, mint sokan, de én is tudok szeretni... És nem csak egy tárgy vagyok.

2010. aug. 8. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ún. jófiú-fogalom mindig kifogás arra, h miért nincs csajom. A te eseted se kivétel, bár eddig jórészt csak fordított értelmezésével találkoztam, h "azért nem kellek a nőknek, mert túl jófiú vagyok" :D
2010. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem rosszfiú vagy hanem egy pózer nyomorék akinek nincs csaja. Talán keresned kéne egy pózer nyomorék csajt és jól ellenétek és kinevethetnétek mindenkit aki nem GYÚR meg nem jár PARTY-ba meg nem néz ki RAJul.


Szeritnem az a rosszfiú aki lányokat erőszakol meg és videóra veszi majd kikötözi őket, lelocsolja benzinnel és feljgyújtja. És nem az aki buliba jár. És miért zárja ki a napközbeni gépezés az esti bulizást?

2010. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A rosszfiú kimutatja a szexuális vágyait és nem szégyelli őket, a jófiú pedig szégyelli és nem mutatja ki. Kb. ennyi a különbség.


A fiatal csajok rosszfiúra vágynak; ahogy öregszenek, igyekeznek egy stabil életű, unalmas jófiúhoz hozzámenni, de ilyenkor is gyakran félrelépnek a rosszfiúval. A rosszfiú teherbe ejti őket, a jófiú pedig tudtán kívül felneveli a rosszfiú gyerekét. Lover-provider ellentét (aki tud angolul, keressen rá). Így megy ez évezredek óta... :D

2010. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!