Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? én nem értem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? én nem értem

Figyelt kérdés

van egy fiú, aki az első szerelmem volt. keveset együtt is voltunk, de inkább kavarásból, csak én nagyon beleszerettem, ő lelépett egy lánnyal, nem keresett, és most négy hónap után írt tegnap msnen, hogy mit csinálok este, de mire visszaértem már kijelentekezett. ma voltfönn, de nem írt, és én nagyon reménykedő típus vagyok, és mindig várom, hogy keressen. és valamennyire még most is szeretem de nemakarok visszaesni a nagyon szerelmes szintre és most nemtudok hogy mit akar. mit csináljak? bármit megadtam volna érte, de nem akarok megint csalódni. pls ne bunkózzatok...

17/L


2010. aug. 8. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb írj rá és te is kérdezd meg h hogy van!Ha beszélgetni kezdtek úgyis ki fog derülni h mit szeretne mondjuk én az ilyet inkább személyesen intézném!És mondjuk megbeszélhetnétek egy találkozót ahol tisztázhatjátok a dolgokat!Viszont készülj fel fel arra is h esetleg nem akar tőled semmit!!remélem segítettem!:)Sok szerencsét!majd írj h mi történt!!:)
2010. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet azt hitte azért nem írtál vissza mert nem érdekel téged..legközelebb írj rá feltétlen és beszélj vele!!!!
2010. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!