Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak nagyon kivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nagyon kivagyok készülve?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a saját édestestvérembe és nagyon szeretem.. mit csináljak?

tudom hogy ezt nem lehet de még is..


2010. aug. 8. 15:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj! Ebben a korban, a kamaszkorban beindulnak a hormonok! Gondolom sokat vagy együtt a testvéreddel, közel áll hozzád...Igen, írta már előttem valaki, hogy bizonyára összekevered az érzéseidet. Hát szerintem is erről van szó:) A hormonok olyan szinten dolgoznak benned, olyan erős érzelmeket váltanak ki benned, hogy akár így félre is értelmezheted. Szerintem nem szerelemről van szó hanem testvéri szeretetről, féltésről.
2010. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a japán filmet: Boku wa imouto ni koi wo suru. Youtube-on fent van angol felirattal, de tuti találsz hozzá magyar feliratot is valahol. Kicsit vontatott a film, de ugyanerről szól, itt két iker szerelmes egymásba. Nem te vagy az első akivel ez előfordult.
2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy ember. Mostantól kitagadlak.
2010. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Huha.Hát valahogy próbáld meg elfelejteni..Tudom,hogy könnyen mondom,de nem lehet mást tenni..
2010. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kerdesemvan ***** válasza:

Aki az emot meg az internetet sorolta igaza van.

a sok hülyeség mellet nem is csodálkozom ha ilyenek megtörténnek.

2010. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!