Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy szeretted volna ha továbbra is érdeklődik szexuálisan irántad valaki olyan akivel már "csak" baráti viszonyban voltál?

Figyelt kérdés

Kort, nemet is írjatok pls.


Egy csajjal szoktam beszélgetni, az elején szinte kizárólag csak szexuális témában, mutatott is magáról képeket de sose találkoztunk és az egész átment netes barátságba. Még most is néha-néha felmerül kicsit izgibb téma de nagyon nem merem erőltetni, mert mi van ha neki ez már fura lenne, ő meg így nem is küld semmi olyant amire azért még most is vágynék.

Szóval igazából arra lennék kíváncsi, hogy másokkal is megesik, hogy bár vágynának bizonyos dolgokra de az adott személlyel való baráti kapcsolatuk miatt nem merik felhozni ezen vágyaikat?


2020. okt. 8. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz egy csókkal. És hajrá.. Én, ha nem mert kezdeményezni azt úgy éreztem nem is akar. Persze a csókra adtam lehetőséget, ha nem hát nem...
2020. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
200 éves az lemaradt..
2020. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha felnőtt vagy, akkor abbahagyod a netes nyálcsorgatást, elhívod valahova, és lefekszel vele


Ha folytatod ezt a tini szenvedést, akkor meg szólj a moderátoroknak, hogy rossz kategóriában vagy

2020. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!