Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok hány százaléka járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok hány százaléka járna hamarabb egy fiúval aki gitározik?

Figyelt kérdés
Mármint venni akarok egy gitárt és azon kívül hogy engem elszókoztat több esélyt is tud adni a csoknál?
2010. aug. 7. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ááá, nem ér semmit ilyen téren. Hidd el, tapasztaltból mondom; 9 éve gitározom. :)

Nem igazán érdekli őket, vagy ha ritkán érdekesnek is találják, nem ér ez semmi pluszt csajozás terén.

2010. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ma már minden harmadik srác gitárral próbálkozik csajozni, úgyhogy nagyon nem válik be.
2010. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én például kifejezetten nem szeretem a gitárt....nem tudom miért, de valahogy nem tetszik. Sajnos mindig olyan fiúkat fogok ki, akik játszanak rajta.

Következő kapcsolatomnál tuti az lesz az első kérdésem a sráctól, hogy "ugye..nem gitározol????"

23L

2010. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én kapásból 3 olyat tudok mondani a környezetemben aki gitározik, és hát nem jönnek be. Ha tetszel egy lánynak akkor nem azért fogsz mert gitározol. Nem mondom, ha bejön alapból egy pasi és még hangszeren is tud játszani, akkor az tetszik, de ugye nem a hangszer miatt fog tetszeni. Most pl tetszik nekem valaki aki dobol. De amúgyis oda voltam érte mikor még nem tudtam, hogy zenekarban játszik. Szóval nem ezen múlik.
2010. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

persze nekem bejönne az elektromos gitár.

a sima az kissé nyálas nekem.

2010. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez inkább régen volt menő, mert egy zenésszel sikk volt mutatkozni, ma már tényleg mindenki marha nagy hírességnek képzeli magát, aki egyszer is színpadon állt.
2010. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

21:31

http://www.youtube.com/watch?v=kEH7cphEODk

Ez neked miért nyálas? :D

2010. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
dođe mi da bacim telefon, kada vidim da me zoveš ti!!!!!!!!!!
2010. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jó ez pl nem az de a hangzása.. az. mind1 micsinálnak vele.

bocs ez egyéni vélemény...

2010. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=QkOnkYM6DgE&feature=related

eeez a profi. csajként nagyon buknééék ráááááááááááá

2010. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!