Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Can you speak about your...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Can you speak about your love? Problems, Good things. : )

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 20:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

22:15 vok

Basszus most vettem észre h gayt írtam pedig higgyétek el guyt akartam :) XD

2010. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
I'm lonely too,I want a boyfriend who loves me,and I love him too..My best friend love me,but a problem is: I don't love him..He's just my friend..I think I like his friend..Very much..:/ And the second problem: I will go to high scool..To one class with them... What can I do??:S:S:S
2010. aug. 8. 10:44
 23/26 A kérdező kommentje:

But the problem is:



Sorry..:)

2010. aug. 8. 10:45
 24/26 anonim ***** válasza:

That's a big problem. You have to know that I had the same problem one year ago. My friend loved me, but I didn't love him. We were in the same class and the problem got bigger and bigger. Now, we don't keep connection. He don't say hello to me, when he see me at the school or on the road. Unfortunately our friendship ended. I hope you and your friend will make the problems right. :)

Write a privat message if you want to know more thing about my story! :D

2010. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

hát azért nem semmi kérdező és utolsó :(

vhogy csak megoldjátok !!!!

2010. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Hát..Az nem jó..:/ Mi is elég szarul állunk..:/ Egyre kevesebbet beszélünk..:/

Utolsó:Nagyon köszönjük!!:)

2010. aug. 8. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!