Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem így kellene működnie!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem így kellene működnie! Vagy mégis? A barátommal hétfőtől vagyunk együtt, megígérte hogy ő nem megy bulizni, megígérte, bár nem kértem. Sőt!

Figyelt kérdés

Na de most kiderült hogy én nélküle sem mehetek,pedig nem megcsalni akarom, hanem bulizni.

Azt mondta hogy ő eddig csajozás miatt ment buliba, és nekünk már külön nincs keresnivalónk diszkókba, hisz együtt vagyunk.

Nem is az a baj, mert én sem járok el nagyon hanem ez a megtiltás szerűség.Mondtam neki hogy majd ha gyűrű lesz az ujjamon és a tulajdon felesége leszek akkor esetleg megtilthat valamit addig nem.Ezen megharagudott, végül ráhagytam.

Na de azért ez már elvan rontva ha ilyen felfogása van.Hisz mikor bulizzak?!


18évese vagyunk.


2010. aug. 7. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
azért nem enged el téged mert tudja h össze jössz fűvel-fával... a pasid rá az élő példa
2010. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de akkor magából indul ki!

Én pedig nem jövök össze diszkóba soha senkivel.Hogy magyarázzam el neki?Vagy lehet még később változik a véleménye csak még bizalmatlan?!

2010. aug. 7. 01:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha akarsz járni mulatni járj mulatni,ha tetszik neki elviseli ha nem akkor meg nem.Ha meg elég neked ha együtt vagy vele esténként akkor ne járj el.Nem valami értelmes amit leírtam de hát jobbat nem tudok :)
2010. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagytok együtt régóta, valószínű, hogy csak bizalmatlan. Majd később szépen kialakul minden. De amíg nincs meg a bizalom, jobb lenne hanyagolni a bulizást egy kicsit, esetleg menjetek együtt. Ha úgysem pasizni mész nyugodtan mehettek együtt is.

Később megmondhatod neki, hogy néha szeretnél elmenni a barátaiddal is bulizni.

2010. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Megbízhatsz a barátod őszinteségében, amikor azt mondta: "csajozás miatt ment buliba", mint a srácok legtöbben! Te hiába nem akarsz pasizni a diszkóban, a fiúk azért próbálkozni fognak. Ezt a barátod - saját magából kiindulva is - tudja. Szerintem ez egy kezdeti féltékenység részéről. Legyünk őszinték: a diszkó úgy jó, ha vannak lányok is fiuk is! Az a kérdés, hogy Te mennyire akarsz komoly, hosszú távú kapcsolatot, és készen állsz-e ilyenre?

Ha most még csak könnyedebb barátságban gondolkozol, akkor jól tetted, ha megbeszélted vele, hogy ő is tudja: mire számíthat veled kapcsolatban! Ezek után majd ő eldönti, kellesz-e neki így is. Ez így teljesen rendben van! Fiatalok vagytok, ismerkedjetek, bulizzatok!

2010. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fenti válaszokat nem olvastam el, így bocsi, ha ismétlek. Szerintem nincsen abban semmi, ha időnként külön is elmentek bulizni, ha úgy adódik. Persze nem mindig egymás nélkül, de időnként miért ne lehetne? Ha megbíztok egymásban, akkor nincsen ebből probléma.


Persze talán egy nagyon friss kapcsolatban még nem adott a bizalom ennyire. De akkor sem kellene ilyen határozottan kijelenteni, hogy "nélkülem soha".


Próbáld ezt vele megbeszélni. De figyelj arra, hogy hogyan teszed. Például: "Bízhatsz bennem. Soha nem adnék neked okot a féltékenységre, ám néha a barátnőimmel töltött időre is szükségem van. Úgy érzem, nem lenne abban semmi rossz, ha időnként külön is elmehetnék bulizni a barátaimmal." "Úgy érzem, attól még, hogy egy pár vagyunk, időnként lehetnek saját programjaink is, ha bízunk egymásban." "Ha azt mondod, külön már nincs keresnivalónk diszkóban, az rossz érzést kelt bennem, mert olyan érzésem van tőle, mintha megtiltanád."


Kommunikáció. Sok mindent lehet közölni a másikkal, de nem mindegy, hogyan. A fentiek inkább azt segítik, hogy kompromisszumkeresés legyen a dologból, és ne harag.

2010. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, kezdeti féltékenység.

Mert saját magából indul ki.

Megfogom vele beszélni, mert bizalom nélkül nincs kapcsolat!

Köszönöm a válaszokat mégegyszer!

2010. aug. 7. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
menjetek együtt
2010. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!