Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy sexy vagyok,de én ezt nem hiszem el sajna..:' (

Szerintetek??

[link]


2010. aug. 6. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy tudomásomra hoztátok a pedomaci.hu oldal létezését. :) Ilyen oldalt kerestem régóta. :)
2010. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
0%

Fel kellett volna neki tenni egy kontrollkérdést, hogy hová valósi mielőtt kiraktátok volna a pedomacis linket, mert így tényleg nem tudjuk, hogy kamu vagy sem.

Mindenesetre aranyos a kiscsaj.

2010. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:

Kérdező: Szánalmas vagy.

Nem értem az embereknek miért olyan jó érzés másnak a képeit kipakolni, és azon élvezkedni, hogy csomón leoltják meg lek*rvázzák.

Szerintem elég tuskó dolog.

Nem tudom neked hogy esne, ha felraknál iwiwre egy képet, aztán 8 oldalon keresztül azon vihognának itt.

2010. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:

Szép vagy sz..pós szájú! És a melleidet is lehet rendessen tömni,senki nem vesz komolyan majd,csak d..gni akarnak!

Tipikus buta szőke,ezt a kérdés is elárulja!Keress egy gazdag pasit,térdelj le és szeresd! Milyen sz..pós szája van! Hahahaha

2010. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
kamu, irta a kérdező is, talán kicsit visszább kéne olvasgatni...
2010. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
Még a myvip adatlap is kamu...Ott van szinte mind1ik képen a myvip logó!!
2010. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim válasza:
:L
2010. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
valami normális képet nem lehetett volna? nem a szájcsücsörítéstől meg a mellétől lesz szép egy nő... illetve lány
2011. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

háháá ezt most komolyan kérdezed? :DD

nem,nem wagy szép,szopottszád van,és úgy néz ki a fejed azzal az 5tonna sminkkel,mint egy utcalány :))

ráadásul bunkó is vagy.

lehet hogy a úúúdemennööö barátaidnak bejössz,de igazából kvára nem vagy szép :S

szerintem jobban tennéd ha megtanulnál normálisan sminkelni és a hajadat is nem ilyen qrvás platinaszőkére festenéd,hanem valami normális szinüre.

aztán 2. lépésként kidobhatnád a kukába ezeket a félcsöcsekinncsüng-ös ruhákat mert hidd el,lehet hogy te asszed,most ettől leszel nagy lány hogy mutogatod magad,de egyébént nagyonneem :(

és leszokhatnál ezekről a tipikus "Tudomhogyjoolnézekki,kapjátokmárbeeehh" stílusu pózokról,nézz már magadra könyörgöm,valaki találkozik veled az utcán,nem az fog elsőnek az eszébe jutni,hogy -De szép lány! hanem az hogy -Gyéééh egy kuvva!!

szóval ha változtatsz a stílusodon és normálisan öltözködsz,akor szépnek mondanálak,de így NEMM.

2011. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:

amúgy így elnézve,tökéletes hasonmása vagy egy osztálytársamnak,azzal az egy különbséggel hogy ő 12 éves :PP

bakker,hova jut ez a viláág xd


jah és ha érdekel,13L wagyok :)

2011. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!