Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy sexy vagyok,de én ezt nem hiszem el sajna..:' (

Szerintetek??

[link]


2010. aug. 6. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
100%
elég rusnya szegény, akárki is. De nem alapból, saját magát rontotta el.
2010. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
Nektek is! Köszi:)
2010. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
100%
Retkes kúrva vagy! xDDD
2010. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 A kérdező kommentje:
Ezt most inkább úgy veszem,hogy a képen lévő lányra mondtad!:' D
2010. aug. 6. 21:55
 65/86 anonim ***** válasza:
100%
mű.
2010. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim válasza:
0%
szerintem jól nézel ki ;) törödj bele h szép vagy
2010. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
barbi te vagy az??:O
2010. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:

"Jól van, elég lesz ennyi "röhögés" ma estére..:)

Valóban van egy kis szabadidőnk,és gondoltuk miért ne rakjuk ki a képen látható hölgyeményt..Kíváncsiak voltunk a véleményetekre erről a valóban ,,mű" plázacicáról...:)

Amúgy 15 éves vagyok,lány,és nem bölcsész: D

További szép estét..:):D"


Kedves kérdező. Én ebből arra a következtetésre jutottam, hogy te/ti nyilvánvalóan önbizalomhiányban szenvedtek, találtok egy általatok elítélt kinézetű személyt, felrakjátok, pellengérre állítjátok, és így vártok pozitív visszacsatolást, hogy mégsem te/ti vagy/vagytok a sz.rok, hanem ő. Persze nyilvánvalóan ennél sokkal mélyebb az emberi lélek és elme, de most erre a következtetésre jutottam.


p.s.: Amúgy meg lehetett volna annyi eszetek, hogy nem a legelső képét kellett volna leszedni a pedomaciról, mert íme, még én is emlékeztem rá. Ne félj, nektek is lesz pasid, csak egy másik oldalról kell megközelíteni a dolgokat.

2010. aug. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy hogy nézel ki!Piszkosul szopós szád van ahogy a képen látszik...nyugi,rengeteg pasid lesz!Ezt seggszájnak is szokták hívni :)

De egy biztos,óriási sikered lesz a pasiknál!Tanulj meg jól térdelni,guggolni stb...és figyelj arra hogy a nyelvedet is mozgasd sz..pás közben,habár ilyen száj az meleg lehet és szinte mintha a fejeden lenne egy p--na :):) Fogd fel úgy hogy ez a sz---pós szád az elsődleges nemiszerved lesz az életben...mindenki eztakarja majd tömni!

Hajrá!!! :):):)

2010. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 A kérdező kommentje:

Kedves 06:43.

Nem mondanám,hogy önbizalomhiányban szenvedek/szenvedünk...

Valójában kíváncsiság volt bennünk,és nemrég olvastam egy ilyen kérdést,szintén pedomacis képpel.Nem kell a duma,hogy önbizalomhiány,és hogy ezzel nyugtassam magam hogy akkor őt leoltjátok és akkor én szebbnek érzem magam..Szó sincs ilyenről..:)Csupán kíváncsiság volt hogy hogyan reagáltok egy ilyen lányra...

2010. aug. 7. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!